logo

Darmowa kawa ponownie w McDonald's!

12paź 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Poczęstuj się poranną kawą całkiem za darmo - tak do skorzystania ze swojej kultowej już promocji zachęca popularna sieciówka. Zasady akcji są proste: wystarczy przyjść i odebrać kawę za 0 zł.

Reklama

Coś jednak jest za darmo

Chętnych do odebrania darmowego ciepłego napoju na pewno nie będzie brakować: każda edycja akcji, w której rozdawane są kawy, cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów. Nic dziwnego: w końcu całe życie słyszymy, że nie ma nic za darmo, a McDonald's po raz kolejny udawadnia, że jest.

Darmową kawę można odbierać codziennie, do 10:30 w dni powszednie, a w weekendy do 11:00. Wystarczy powiedzieć przy kasie, że chce się kawę - to wszystko. Do wyboru w ramach promocji jest kawa czarna, biała oraz cappuccino.

McDonald's darmowa kawa

Pod tym linkiem sprawdzisz listę restauracji McDonald's, w których można odbierać darmową kawę.

Do kiedy?

Promocja trwa do... - no właśnie, i tu powinniśmy się zatrzymać, bowiem na stronie tej sieci restauracji brakuje informacji o dacie trwania akcji. Jest to zastanawiające - w przypadku poprzednich odsłon promocji zawsze podawano zakres ich trwania (przeważnie był to tydzień). Szukając w Internecie na różnych forach natknęliśmy się na informację, że darmową kawę można odbierać do 25 października, jednak nie są to oficjalne doniesienia. Skoro jednak McDonald's nie informuje o okresie promocji, mamy nadzieję, że zdecydował się, by tym razem trwała dłużej ;)

McDonald's nie jest jedyną restauracją, o której promocjach i zniżkach informujemy. Bądź na bieżąco i oszczędzaj na jedzeniu na wynos i nie tylko.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close