logo

Darmowa dostawa ze sklepu online Lidla - jak skorzystać?

03wrz 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich, którzy planowali zakupy online w sklepie internetowym Lidl. W nadchodzący weekend skorzystacie w nim z całkowicie darmowej dostawy zamówień. Po więcej szczegółów zaglądajcie do naszego artykułu.

 

Reklama

Całkiem niedawno informowaliśmy Was o prawdziwej rewolucji w branży sprzedaży internetowej. Lidl wystartował ze sklepem online w Polsce. Od początku kwietnia na terenie naszego kraju możecie składać już swoje zamówienia z tego dyskontu bez wychodzenia z domu. W sklepie internetowym Lidla nie kupicie jednak produktów spożywczych, a artykuły odzieżowe, przemysłowe, wyposażenie domu, sprzęt RTV i AGD, a nawet całe zestawy mebli kuchennych. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące składania zamówień w sklepie online Lidla znajdziecie w naszym wcześniejszym artykule.

Lidl sklep online darmowa dostawa

Sklep online Lidl - ile standardowo kosztuje dostawa?

Pewnie jesteście ciekawi, ile normalnie będziecie musieli zapłacić za transport swojego zamówienia z e-sklepu Lidla? Tak, jak w przypadku wielu innych sklepów internetowych, Lidl ustanowił darmową dostawę od określonej kwoty zamówienia. Standardowa cena dostawy zamówień ze sklepu online Lidl kosztuje 9,90 zł pod warunkiem, że wartość zakupów wyniesie do 149 zł. Powyżej tej kwoty nie zapłacicie za dostawę.

Kwota zamówienia Cena za dostawę Czas dostawy
do 149 zł 9,99 zł 3 dni robocze
powyżej 149 zł 0 zł 3 dni robocze

Mamy dla Was jednak świetną wiadomość. Teraz każdą przesyłkę, bez względu na jej wartość, otrzymacie pod wskazany adres za 0 zł. Jak skorzystać z tej okazji?

Darmowa dostawa w sklepie Lidla - jak skorzystać?

To bardzo proste! Wystarczy, że w dniach 7-8 września wejdziecie na stronę sklepu online Lidla, zrobicie dowolne zamówienie na dowolną kwotę, a koszty dostawy po prostu nie zostaną doliczone. Banalne, prawda? :-)

My uwielbiamy promocje na darmową dostawę, a to dlatego, że kochamy robić zakupy online. To duża oszczędność czasu, stresu, możecie zrobić je w dowolnym momencie, o dowolnej porze, a co najważniejsze, z jakiego miejsca chcecie. Często jednak koszty przesyłki dorównują wartości zamówienia, dlatego ostatecznie rezygnujemy z kupowania online, ponieważ nie chcemy ponosić dodatkowych opłat związanych z transportem. Też tak macie? W takim razie promocja z darmową dostawą ze sklepu online Lidla jest idealna dla Was. To jednak nie jedyna tego typu okazja. Mamy spis innych sklepów, w których również nie poniesiecie kosztów przesyłki.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close