logo

Darmowa dostawa w H&M online

09maj 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Poszukiwacze internetowych okazji, mamy dla Was bardzo dobrą informację! Do 22 maja będziecie mogli skorzystać z promocji w sklepie internetowym H&M, dzięki której nie zapłacicie za dostawę.

Reklama

Każdy, kto robi zakupy przez Internet wie, że koszty dostawy to wydatek, którego lepiej uniknąć. Na szczęście są na to sposoby. Wiele sklepów stosuje politykę darmowej przesyłki za osiągnięcie ustalonego progu wartości zamówień. To na pewno ułatwia sytuację osób, które planują większe zakupy. Co jednak w przypadku, gdy jesteśmy zainteresowani jedną rzeczą, której cena nie przekracza pułapu darmowej dostawy? Warto wtedy poszukac kodów rabatowych, które obniżą cenę wysyłki towaru do 0 zł. Zrobicie to na naszej stronie GoDealla.pl z kodami zniżkowymi.

Myślicie o zakupach w H&M? Jesteście szczęściarzami, bo nie musicie już szukać sposobów na dodatkowe oszczedności - znaleźliśmy je za Was. Darmowa dostawa w sklepie internetowym H&M obowiązuje wyłacznie z użyciem kodu rabatowego o treści '0341". Kod będzie aktywny tylko do 22 maja 2016 roku.

Warto skorzystać z opcji na darmową dostawę, tymbardziej, że w H&M wciąż trwają wyprzedaże. Wśród produktów z atrakcyjnymi cenami znaleźć można m.in:

To tylko kilka z promocyjnych propozycji. Wszystkie powyższe dotyczą wyłącznie odzieży i obuwia damskiego. Na stronie internetowej H&M znajdziecie jednak także produkty dla mężczyzn, dzieci, a także  elementy wyposażenia wnętrz.

Na bezpłatnej dostawie możecie naprawdę oszczędzić :-) Jesteśmy przekonani, że zakupy w H&M będą teraz jeszcze bardziej przyjemne! Kiedy będziecie surfować po stronach H&M, może przy okazji zajrzycie także do innych, znanych sklepów odzieżowych? Tam również czekają na Was przeróżne promocje:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close