logo

Darmowa bielizna Triumph! Zostań ambasadorką marki i testuj za free

13sty 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Uwodzicielska, kusząca i piękna, ale także jakościowa i nowoczesna - taka jest właśnie bielizna Triumph. Dla wszystkich pań, które uwielbiają tę markę oraz dla tych, które jeszcze nie miały okazji jej nosić, ale bardzo chcą, mamy dobrą wiadomość: teraz można testować bieliznę Triumph za darmo, zostając jej ambasadorką.

Reklama

Jakość kosztuje

Dobre wykonanie, cieszące oko wzory, ale również wygoda i komfort to cechy, które wyróżniają produkty Triumph. Ta wyjątkowość ma swoje odzwierciedlenie w cenie - biustonosze za 200 zł czy figi za 70 zł to ceny dla niektórych osób zaporowe. Na szczęście wyprzedaże i obniżki sezonowe są idealną okazją do kupna bielizny tej firmy za nawet 30% jej wartości - o tym jednak powiemy więcej na końcu artykułu. Teraz natomiast skupimy się na czymś jeszcze lepszym niż kupno bielizny Triumph z rabatem, a mianowicie na dostaniu jej za darmo. Jak to możliwe?

Zostań ambasadorką

Cóż, nie będziemy ukrywać, że opisywany konkurs jest dla wszystkich. Podstawowym ograniczeniem jest płeć - zgłaszczać się mogą wyłącznie kobiety. I to odważne kobiety, które nie wstydzą się swojego ciała. Zwyciężczyni nie będzie bowiem jedynie testować bielizny za darmo - jej zdjęcia mogą znaleźć się na witrynach sklepów marki Triumph, na materiałach w salonach, w prasie kobiecej, kampanii internetowej, w mediach własnych, a już samo przystąpienie do konkursu oznacza wyrażenie na to zgodę. Co więcej, nie przysługuje za to dodatkowe wynagrodzenie. Ambasadorce musi wystarczyć bielizna oraz rozgłos, który niewątpliwie nadejdzie, zaplanowane są bowiem sesje zdjeciowe oraz współpraca z blogerkami.

Triumph konkurs

Jeżeli wciąż jesteś zainteresowana, zobacz, co musisz zrobić, aby zgłosić się do konkursu:

  1. Prześlij za pomocą aplikacji konkursowej pracę, która przedstawia karnawałowy nastrój. Praca konkursowa powinna być wykonana "w zgodzie z klimatem panującym na profilu marki na Instagramie", dostępnym tu
  2. Odpowiedz na pytanie: "Dlaczego to właśnie Ty chciałabyś zabłysnąć w roli Ambasadorki Marki Triumph?"
  3. Podaj swoje dane (wraz z rozmiarem biustonosza)

To oficjalne kroki, jakie trzeba podjąć, by zgłosić się do rywalizacji. My jednak zachęcamy, by poprzedzić je jednym, chyba najważniejszym - przeczytaniem regulaminu (dostępnego w aplikacji konkursowej), aby być pewnym, że wie się i rozumie na czym polega zostanie ambasadorką marki.

Bez blasku fleszy

Nie każdy będzie chciał zgłosić się do konkursu, w którym wygrana wiąże się upublicznianiem swojego wizerunku w negliżu. Na szczęście dla tych osób, zostanie ambasadorką marki nie jest jedynym sposobem na zdobycie bielizny Triumph w "okazyjny" sposób. Wciąż pozostają stare dobre wyprzedaże i rabaty. A tych w okresie zimowym nie brakuje: znajdziecie je m.in. w sklepie Telimena, oficjalnym partnerze marki Triumph. Obecnie trwa tam promocja, dzięki której można zaoszczędzić nawet 70%.

Triumph wyprzedaże

Także w stacjonarnych salonach marki Triumph znajdziecie spore przeceny. Niestety marka nie prowadzi sprzedaży internetowej, dlatego pozostaje korzystać z innych autoryzowanych e-sklepów, jak Telimena właśnie.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close