logo

Czytnik Kindle do wygrania! Najciekawsze promocje na książki i e-booki

15maj 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Czytnik e-booków Kindle może stać się Twój, dzięki konkursowi ogłoszonemu przez Publio.pl. Zebraliśmy też kilka najciekawszych promocji z Targów Książki w jednym miejscu.


To właśnie w tym tygodniu obchodzimy Targi Książki! Niestety ma się on już ku końcowi, ale wciąż przez cały weekend możemy liczyć na ciekawe rabaty i konkurs, w którym do wygrania jest czytnik Kindle.

Jeżeli lubisz czytać w podróży, ale przez książki nie możesz zamknąć walizki, czytnik e-booków to idealne rozwiązanie. Jest lekki i poręczny, mieści się łatwo w torebce. Niektórzy mówią, że lubią czuć papier przewracając kartki, ale nie zawsze możemy sobie pozwolić na noszenie wielotomowych książek.

Czytaj wygodnie z Kindle

Jeżeli jeszcze nie masz czytnika e-booków, a książki pochłaniasz w ilościach hurtowych - to konkurs dla Ciebie. Do końca weekendu codziennie możesz wygrać czytnik Kindle 7. Zwycięzcą dnia będzie czytelnik, który zrobi największe zakupy danego dnia w księgarni Publio.pl.Oprócz tego, Publio przygotowało także nagrodę specjalną, czyli Kindle Paperwhite. Posiadaczem nowego czytnika zostanie ten, kto w dniach 14-16 maja kupi największą ilość książek w internetowej księgarni.
W konkursie mogą brać udział tylko zarejestrowani użytkownicy. Szczegóły dostępne są w regulaminie akcji.


Wirtualne Targi Książki

To nie tylko promocja czytelnictwa, ale też niezła oferta dla zapalonych fanów literatury. Sprawdź najciekawsze oferty:

 


Jeżeli to niewystarczająca ilość wydawniczych promocji, mamy tego więcej:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close