logo

Czytasz e-booki? Wypełnij krótką ankietę i odbierz darmowego e-booka!

23maj 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Dziś o bardzo fajnej akcji, dotyczącej książek i czytelnictwa, jednak w trochę innym, bardziej nowoczesnym wydaniu. Czytasz e-booki? Odpowiedz na 7 bardzo krótkich pytań i odbierz swój kod na całkowicie darmową e-książkę.

E-book za free

Virtualo, znana internetowa księgarnia, gdzie nie znajdziemy tradycyjnych książek, a jedynie te w formacie audio- i ebooków, postanowiła sprawdzić, ile tak naprawde jest "e-czytelników" w Polsce. Za podzielenie się informacjami o swoim sposobie czytania rozdaje prezenty: kody rabatowe na ciekawe pozycje e-książek.

Odebranie darmowego ebooka jest bardzo proste: wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań, które wskazują w jaki sposób "e-czytasz" - na jakich urządzeniach, jak często i w jaki sposób. Kiedy już uporasz się z formularzem (co zajmie Ci około minuty), wybierasz jedną z pięciu książek, którą chciałbyś mieć. Kolejny krok to zaakceptowanie regulaminu.  Na podany wcześniej adres mailowy otrzymasz wiadomość z dalszą instrukcją.

Następnie logujesz się na stronie virtualo.pl/ i logujesz się do systemu. Jeżeli jeszcze nie masz konta w tej wirtualnej księgarni, możesz od razu się zarejestrować.

E-book ze zniżką

Za wypełnienie ankiety otrzymasz także kod rabatowy na 35% do wydania na platformie ebooki.allegro.pl. Wklejamy część maila, gdzie objaśnione zostało jak skorzystać z tej zniżki.

Szczegóły i regulamin akcji "Czytnikoliczenie" znajdziecie na stronie internetowej czytnikoliczenie.pl.

Gdzie szukać kodów na wirtualne książki?

Każdy, kto lubi czytać dużo, wie, że książki potrafią kosztować naprawdę dużo. Jest jednak na to sposób: kody rabatowe i zniżki, które można znaleźć w Internecie. Poszukiwanie rabatów na własną rękę może być bardzo żmudnym zajęciem, dlatego polecamy strony, które agregują kupony do wszystkich sklepów internetowych. Zniżki do księgarni internetowych oraz tych tradycyjnych znajdziecie na Godealla.pl/kupony/kategoria/ksiazki-muzyka-rozrywka/.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close