logo

Czym nas kuszą operatorzy sieci komórkowych?

05lis 2013

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Marysia Junak

0

Na rynku sieci komórkowych jest coraz większa konkurencja, a więc, aby przyciągnąć więcej nowych klientów operatorzy wymyślają co rusz to nowe promocje.

Z reguły promocje te skierowane są do nowych klientów, jednak sieci komórkowe, które cenią sobie klienta przygotowują również wiele atrakcji dla stałych klientów. Na co więc możemy liczyć?

Kilka urządzeń w ramach jednego abonamentu, telefony na raty

Idąc za rosnącymi oczekiwaniami swoich klientów większość sieci komórkowych oferuje możliwość zakupu w ramach jednego abonamentu kilku urządzeń. Przeważnie są to dwa smartfony lub smartfon oraz tablet/czytnik e-booków/laptop/konsola do gier. Sieć komórkowa Orange oferuje zakup dwóch wybranych urządzeń w cenie 2 zł w ramach promocji zestaw za 2 zł w sklepie internetowym.

Inną ciekawą promocją, która umożliwia zakup drogich, najnowszych modeli smartfonów każdemu klientowi jest promocja typu telefon za zero na start. W tej promocji klient kupuje telefon de facto na raty, które wliczone są w abonament, jaki jest przez niego opłacany miesiąc w miesiąc. Taką możliwość wprowadziły między innymi sieci Plus i Play.

Dodatkowe oferty na pakiety i aplikacje

Sieć Orange przygotowała dla swoich klientów również inne atrakcje. Ostatnio przedłużyła promocję pakiet 1000 smsów do wszystkich sieci. Jest to bardzo atrakcyjne promocja, właśnie z uwagi na to, że smsy można wysyłać do wszystkich sieci, ale i ze względu na koszt zakupu pakietu – w jego ramach 1 sms kosztuje 1 grosz. Promocje na dodatkowe pakiety przygotowała również sieć Play – doładowania są nagradzane bonusami w postaci darmowych minut, smsów oraz dodatkowych pakietów danych, które można wykorzystać na sufrowanie po sieci przy pomocy smartfonu.

Inną ciekawą promocją jest Weekend z Orange, w ramach, którego tym razem sieć proponuje możliwość wykorzystania aplikacji jaką jest AutoMapa w sieci Orange. Jest to prawdziwa gratka dla osób, które dużo podróżują. W ramach promocji można korzystać za darmo przez 14 z aplikacji wraz z darmowym transferem danych. Również sieć Nju Mobile dba o swoich klientów. W serwisie Groupon można znaleźć kupony, które po wykupieniu startera Nju Mobile dają możliwość skorzystania z bonów o wartości 50 zł do 1 z 10 firm – między innymi empik.com oraz stacji BP.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close