logo

Czy to już czas, aby myśleć o przyszłorocznych wakacjach?

24paź 2013

Kategoria: Inspiracje | Autor: Marysia Junak

0

Od zakończenia sezonu urlopowego nie minęły nawet dwa miesiące, jednak wiele biur podróży już walczy o klientów na następny rok. Dla nas to najlepsza okazja, aby zaplanować wakacje z ofertami typu first minute.

First minute – tańsze przyszłoroczne wakacje dla każdego

First minute to oferta biur podróży, która polega na tym, że wyjazd lub wycieczkę wykupuje się o wiele wcześniej przed datą planowanego wyjazdu. Dlatego wiele biur podróży już teraz przedstawia swoją ofertę dla osób chcących ciekawie i tanio spędzić przyszłoroczny urlop lub wysłać swoje dziecko na ciekawy obóz lub kolonie. Biura Fanclub proponują na rabat nawet do 33% na wycieczki oraz 25% na wyjazdy dla dzieci i młodzieży. Biuro to kusi również możliwością bezpłatnej rezerwacji na 30 dni przed planowanym wyjazdem. Biuro proponuje w szczególności wycieczki objazdowe do takich krajów jak Chorwacja, Albania i Serbia, Dania, Francja, a także Hiszpania + Portugalia, czy też Węgry + Austria + Czechy.

podróże first call 2014

Na stronie wakacje.pl została przedstawiona równie ciekawa oferta. Biuro podróży Sun&Fun Holidays proponuje wyjazdy do Grecji, Turcji czy Egiptu w niezwykle atrakcyjnych cenach, a dodatkowo przewidziane są duże zniżki dla dzieci oraz możliwość zamówienia darmowej wycieczki fakultatywnej. Zaś kwota zaliczki to jedynie 10% ceny danej wycieczki.

Last minute nadal w modzie

Osoby, które chciałby skorzystać z przyjemności jaką dają egzotyczne podróże jeszcze w tym roku powinny skorzystać z innego rodzaju oferty – last minute. Jeżeli chodzi o tego typu wycieczki to obecnie biura podróży najczęściej proponują zimowe wyjazdy na narty do takich krajów jak Austria, Włochy czy Francja. Wiele osób decyduje się na te kraje, z uwagi na to, że to najpopularniejsze miejsca w Europie na spędzenie zimowego wypoczynku.

Jednak kiedy ceny wycieczek są tak atrakcyjne warto pokusić się o wykupienie wyjazdu w inne miejsce i odkryć coś nowego. Takim miejscem na sezon zimowy jest Andora, ale i Hiszpania. Obecnie wiele biur podróży proponuje także zagraniczne wyjazdy sylwestrowe. Nowy Rok możemy przywitać zarówno na Starym Kontynencie jak i w bardziej egzotycznym miejscu jak Seszele czy Malediwy.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close