logo

Czego pragną kobiety? Zapytaliśmy Czytelniczki o najlepsze prezenty na Dzień Kobiet!

24lut 2017

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Marta Wacław

0

Zaczęliśmy już odliczanie do Dnia Kobiet! Zanim jednak podrzucimy Wam gotowe propozycje prezentów, postanowiliśmy zapytać główne zainteresowane, czyli nasze Czytelniczki, o najlepsze upominki właśnie na ten dzień. Jesteście ciekawi, co lubią otrzymywać panie na Dzień Kobiet? Zobaczcie wyniki naszej sondy!

Reklama

Kto wie lepiej, jakie prezenty będą trafione z okazji Dnia Kobiet, jak nie same kobiety? No właśnie! Dlatego musieliśmy zapytać panie o ich typy i najlepsze dotychczasowe upominki z okazji tego święta. Byliśmy bardzo ciekawi, czego tak naprawdę pragnie płeć piękna i co lubią dostawać panie w ten dzień. Czy będzie to jedynie mały i niekosztowny upominek czy może drogi i ekskluzywny prezent? Nie będziemy dłużej snuć domysłów! My już to wiemy! Zobaczcie, co o prezentach na Dzień Kobiet sądzą nasze Czytelniczki!

1. Czy obchodzisz Dzień Kobiet?

Dzień Kobiet prezenty ankieta

Drodzy Panowie! Jeśli myśleliście, że Dzień Kobiet przejdzie bez echa w Waszym domu, to bardzo się myliliście. Spośród wszystkich kobiet, które wzięły udział w naszej sondzie, tylko jedna nie obchodzi tego święta. Pamiętajcie więc o jakimś upominku dla swojej żony, partnerki, mamy, bo jak się okazuje, wcale nie musi on wiele kosztować!

2. Drobny upominek czy wyszukany prezent - co preferujesz na Dzień Kobiet?

Dzień Kobiet prezenty ankieta

Kobiety wcale nie są tak wymagające, jak mogłoby się wydawać :-) Wystarczy drobny gest, mały upominek, za który mężczyźni nie zapłacą więcej niż 20 zł, a który wywoła uśmiech na twarzy. Zdecydowana większość naszych Czytelniczek stwierdziła, że prezent na Dzień Kobiet nie musi być drogi i nie ma potrzeby za niego przepłacać. Można sądzić, że dla większości jest to małe święto, które warto uczcić, ale bez przesady. Liczy się pamięć :-)

3. Od kogo najczęściej dostajesz prezent na Dzień Kobiet?

Panowie! Jesteśmy dumni! Panie pochwaliły się, że mężowie i partnerzy spisują się na medal i to oni najczęściej obdarowywują ich prezentami z okazji Dnia Kobiet. Zdaniem pań pamiętają o nich także koledzy ze szkoły i z pracy, a także (choć zdecydowanie rzadziej) składają im życzenia bracia, ojcowie czy teściowie. Okazuje się, że w tym dniu mężczyźni naprawdę stają na wysokości zadania :-)

4. Najlepszy prezent jaki dostałaś na Dzień Kobiet to...

Mężczyźni naprawdę mają gest i są kreatywni w wymyślaniu prezentów z okazji Dnia Kobiet. Wśród najlepszych upominków najczęściej pojawiały się oczywiście kwiaty, z których najbardziej cieszą się panie, ale także karty upominkowe do sklepów, biżuteria, bilet do teatru, butelka dobrego wina, czekoladki, przytulanka czy kolorowanki relaksacyjne z Harrego Pottera. Tak szeroki wachlarz upominków pokazuje, że tak naprawdę wszystko jest kwestią bardzo indywidualną. Jedne panie będą wolały dostać piękne kwiaty, a inne czekoladki :-)

5. Co w tym roku chciałabyś otrzymać 8 marca?

Mamy odpowiedź na kluczowe pytanie! Co w tym roku z okazji Dnia Kobiet chciałyby dostać Panie? Na co postawić? Czy lepiej kupić bukiet kwiatów czy może słodkie czekoladki? Sami się przekonajcie! TOP 1 na liście to... KWIATY! Zdecydowana większość naszych Czytelniczek odpowiedziała, że to właśnie bukiet będzie idealnym upominkiem na tę okazję. Ale nie jedynym możliwym! Zaraz po kwiatach kolejno pojawiały się odpowiedzi:

  1. czekoladki
  2. biżuteria
  3. książka
  4. bielizna
  5. kosmetyki

Jedna Pani marzy nawet o pierścionku zaręczynowym - trzymamy więc kciuki! :-) Na podstawie ankiety już niedługo przygotujemy dla Was osobny artykuł z tanimi pomysłami na prezent z okazji Dnia Kobiet, dlatego odwiedzajcie regularnie GdziePromocję.pl.

Wiecie już, czego pragną kobiety z okazji swojego święta, ale jeszcze nie wiecie, gdzie możecie szukać promocji z okazji Dnia Kobiet. A takie już pojawiły się w wielu sklepach!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close