logo

Czas na Black Friday! Sprawdź, gdzie dają rabaty. Bershka, Yes, Stradivarius, Mohito i ...

28lis 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

7

Uwaga: zniżki na Black Friday 2018 znajdziesz w nowym artykule, który znajdziesz pod tym linkiem.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Czarny piątek" jest obchodzony nie tylko w USA. Także u nas powoli staje się zakupową tradycją. I bardzo dobrze - w końcu ten dzień to nic innego jak jedna wielka rabatowa fiesta. Przedstawiamy listę popularnych sklepów, które oferują promocje z okazji Black Friday.

Reklama

Prawdziwe szaleństwo

Black Friday to dzień następujący po Dniu Dziękczynienia w USA, który oficjalnie rozpoczyna sezon gwiazdkowych zakupów. W kalendarzu amerykańskich smart shopperów jest to najważniejszy dzień w roku, a wszystko za sprawą ogromnych jednodniowych rabatów oferowanych przez sklepy. Tłumy Amerykanów dosłownie szturmują centra handlowe. Jeżeli myśleliście, że zakupowym szaleństwem można nazwać otwarcie kolejnej Biedronki czy słynną już promocję na Crocsy w Lidlu, w której ludzie ostro walczyli o swoją parę tych kochanych i zarazem nienawidzonych klapek, to zobaczcie jak to wygląda w USA. To dopiero szaleńśtwo!

Czarny Piątek w Polsce

Mimo iż u nas nie znajdziemy jeszcze obniżek, jakie w tym dniu są normą w USA (np. -70% na wszystkie produkty), to i tak mamy szansę na spore oszczędności, robiąc zakupy właśnie dziś. Kolejną dobrą informacją jest przedłużenie zniżek z Black Friday na cały weekend, co zrobiły niektóre sklepy. Część z nich co prawda rabaty udostępniły na Andrzejki lub z okazji nadchodzących Mikołajek, ale bez względu na nazwę promocji, będzie można z nich skorzystać właśnie w Czarny Piątek.

Przedstawiamy listę rabatów i zakres ich obowiązywania:

Powyższą listę będziemy aktualizować - liczymy bowiem, że sklepów, które ogłoszą promocję na Black Friday będzie jeszcze więcej.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close