logo

Cyber Monday, czyli kolejna okazja do oszczędzania

01gru 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Po Black Friday przyszedł czas na Cyber Monday. Dzień ten przypada na pierwszy poniedziałek po Święcie Dziękczynienia w USA i jego głównym zadaniem jest propagowanie zakupów online, wykorzysując do tego promocje i rabaty.

Wielkie akcje zniżkowe

Tegoroczny Czarny Piątek wzbudził Wasze ogromne zainteresowanie. Tekst, w którym opisywaliśmy promocje obowiązujące w ten dzień pobił rekordy popularności na naszym blogu. To pokazuje, że takie okazyjne i spektakularne akcje promocyjne są tym, czego szukacie najchętniej. Jedną z takich akcji jest Dzień Darmowej Dostawy, cyklicznie organizowane wydarzenie, podczas trwania którego ponad 2500 e-sklepów oferuje bezpłatną przesyłkę zamówień.

Czarny Piątek vs. Cyber Poniedziałek

Także przypadający dziś Cyber Monday jest dodatkową okazją do skorzystania ze specjalnie przygotowanych rabatów. Okazja ta nie jest u nas co prawda tak znana jak Black Friday, jednak jeszcze kilka lat temu mało kto w Polsce słyszał o tym dniu. Wszystko wskazuje więc na to, że z roku na rok popularność tego zakupowego święta będzie coraz większa.

W tym roku zniżki z okazji Cyber Monday oferują:

Podobnie jak w przypadku wpisu o Black Friday, także ten wpis będziemy na bieżąco aktualizować, jeżeli tylko kolejne sklepy ogłoszą promocje na Cyber Monday.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close