logo

"Cukiernia pod Amorem. Ciastko z wróżbą" Małgorzaty Gutowskiej - zestawienie cen

19wrz 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Od 12 września w sprzedaży dostępna jest pierwsza część drugiej serii bestsellerowych powieści Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk "Cukiernia pod Amorem". Postanowiliśmy sprawdzić, gdzie kupicie "Ciastko z wróżbą" naprawdę tanio. Mamy dla Was zestawienie cen!

Reklama

"Cukiernia pod Amorem" to cztery powieści opowiadające o losach rodzin żyjących w Gutowie. Na stronie Lubimy Czytać można znaleźć informacje, że autorka opisuje losy kilku pokoleń kobiet (i ich mężczyzn) w malowniczej scenerii dziewiętnastowiecznych dworków oraz współczesnej prowincji. Znakomicie oddaje koloryt epoki, zarówno jeśli chodzi o realia życia codziennego, jak i przełomowe wydarzenia historyczne. Przeplata przeszłość z teraźniejszością, tworząc niepowtarzalną opowieść o silnych kobietach, ich marzeniach i namiętnościach.

Cukiernia pod Amorem gdzie promocja

Niedawno, dokładnie 12 września, miała premierę powieść, tym razem z drugiej serii bestsellerów "Cukierni pod Amorem" - "Ciastko z wróżbą". Wszyscy miłośnicy tej sagi już teraz mogą ją kupić żeby przenieść się do Gutowa 20 lat później. Sprawdziliśmy, gdzie zapłacicie za tę książkę naprawdę niską cenę.

"Cukiernia pod Amorem". Ciastko z wróżbą" - porównanie cen w księgarniach

Ceny książek w księgarniach, tak, jak kosmetyków w drogeriach czy ubrań w sieciówkach, mogą się bardzo różnić. Dlatego zawsze przed zakupem wybranego tytułu sprawdzajcie, ile zapłacicie za niego w danych sklepach. Z okazji premiery pierwszej części drugiej serii "Cukierni pod Amorem" Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk postanowiliśmy sprawdzić, gdzie kupicie nową część "Ciastko z wróżbą" najataniej. Pod lupę wzięliśmy dobrze Wam znane księgarnie internetowe.

Sklep Cena Cena z wysyłką
Dobre Książki 22,94 zł 26,93 zł
Znak 25,44 zł 30,34 zł
Chodnik Literacki 25,44 zł 30,34 zł
Świat Książki 25,94 zł 31,93 zł 
Ravelo 27,13 zł 31,12 zł
Merlin 27,99 zł 27,99 zł
Matras 29,93 zł 34,83 zł
Tania Książka 29,93 zł 33,92 zł
Selkar 32,97 zł 37,94 zł
Empik 32,99 zł 39,89 zł

Różnica w cenie za dokładnie tę samą książkę (w miękkiej oprawie) pomiędzy pierwszym a ostatnim miejscem w tabeli wynosi aż 10,05 zł. Może to nie dużo, ale na książce, która kosztuje dwadzieściakilka złotych to już sporo. Zanim jednak zdecydujecie, gdzie ostatecznie dokonacie zakupu, sprawdźcie także, ile zapłacicie za przesyłkę swojego zamówienia. W przypadku sklepów zawartych w tabeli, zrobiliśmy to za Was. Obok ceny za książkę macie podaną także całkowitą kwotę zamówienia łącznie z wysyłką. Pod uwagę braliśmy najtańszą formę dostawy w danym sklepie (oczywiście poza bezpłatnym odbiorem osobistym).

I tak, po całym podsumowaniu, najbardziej opłaca Wam się kupić pierwszą część drugiej serii "Cukierni pod Amorem" na stronie Dobra Książka, gdzie razem z przesyłką zapłacicie za nią 26,90 zł - mniej o 1,06 zł od Merlina, gdzie co prawda za dostawę nie zapłacicie w ogóle, ale powieść sama w sobie jest droższa, niż w Dobrej Książce. Dla wszystkich, którzy uwielbiają sagę "Cukiernia pod Amorem" i chcą kupić kolejną powieść Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk na swoje czytniki elektroniczne, wyszukaliśmy promocje na "Ciastko z wróżbą" oraz inne części z tej sagi.

Ebooki Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk - gdzie promocja?

Mimo że nic nie zastąpi zapachu tradycyjnych kartek w książce, coraz więcej osób czyta powieści na czytnikach. Zabiera je ze sobą do tramwaju, w dłuższą podróż czy na wycieczkę. Jeśli uwielbiacie sagę "Cukiernia pod Amorem" Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk i zamiast tradycyjnej książki szukacie ebooka w promocji, coś dla Was mamy :-) Zarówno część "Cukiernia pod Amorem. Ciastko z wróżbą", jak i pozostałe powieści z tej sagi, kupicie w formie ebooka w niskiej cenie na stronie Virtualo:

Ebooki Cukiernia pod Amorem

Dla wszystkich książkowych moli, zarówno tych pochłaniających tradycyjne książki, jak i tych czytających na czytnikach, mamy jeszcze spis rabatów na wolny czas.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close