logo

Cubus: oddaj stare jeansy i odbierz 25% zniżki na nowe

24lut 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Zwróć użyte jeansy do sklepów Cubus, a otrzymasz rabat 25% na nowe spodnie. Szczegóły akcji w artykule.

Reklama

Pamiętacie, jak we wrześniu opisywaliśmy akcję z oddawaniem starych jeansów do sieciówek H&M i otrzymywania w zamian rabatu 20% na nowe? Akcja trwała wtedy kilka dni i rzeczywiście cieszyła się ogromną popularnością. Nie był to tylko szybki sposób na zgarnięcie rabatu, ale także uświadomienie naszym Czytelnikom, że liczy się nie tylko oszczędzanie pieniędzy, ale także ważniejszych zasobów - tych od Matki Natury!

Na szczęście dzisiaj możemy przypomnieć Wam o takim rozwiązaniu - a wszystko dzięki akcji organizowanej przez znaną markę: Cubus. Tym razem uczestnicy akcji mogą otrzymać jeszcze wyższy rabat, bo w wysokości 25% na nową parę jeansów. Akcja trwa do 27.03.2016, natomiast otrzymany kupon rabatowy można wykorzystać do 30.04.2016. Wystarczy, że przyniesiecie stare jeansy do specjalnych pudełek w salonach Cubus.

(źródło: cubus.com)

Nie tylko zniżka

W tego typu akcjach promocyjnych nie chodzi tylko o rabat, choć jest on rzeczywiście skutecznym zwróceniem uwagi klienta. Jednak tym, co naprawdę jest ważne, to ochrona środowiska oraz zwiększenie świadomości o tym, że zwracając jedną parę jeansów, można zaoszczędzić aż 2000 litrów wody. Zastanawiacie się czy Wasze jeansy są odpowiednie do oddania i ich ponownego użycia? Okazuje się, że każda para spodni się przyda! Jeżeli jest zniszczona do tego stopnia, że nie będzie mogła być wykorzystana do stworzenia kolejnych ubrań, to będzie przetworzona bezpośrednio na energię. To wspaniała wiadomość!

Ubrania w niższej cenie

Twoje stare jeansy dostaną nowe życie i nowego właściciela... A Ty otrzymasz rabat 25% na zakup nowej pary. Dobre rozwiązanie, prawda? ;-) Nie pozostaje nic innego, jak przeszukać swoją szafę i wyciągnąć z niej stare jeansy, których i tak już nie nosicie! Wy już ich nie nosicie, a innym mogą się naprawdę przydać. Zachęcamy do wzięcia udziału w takich i podobnych akcjach. Jeśli już jesteśmy w temacie jeansów, to zapraszamy do zapoznania się z promocją -50 zł na wszystkie jeansy w Orsay. O szczegółach oferty promocyjnej piszemy w artykule Orsay: 50 zł zniżki na wszystkie jeansy!

Więcej rabatów zarówno na spodnie, jak i inne elementy ubioru, znajdziecie pośród naszych kuponów:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close