logo

Cropp znów rozdaje 30% rabatu w postaci kuponu!

04mar 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Cropp i House to dwa sklepy, które zdecydowanie przodują w ilości i wysokości rabatów, jakie udzielają swoim klientom. Zaledwie wczoraj informowaliśmy o rabacie na bluzy i torebki w tym sklepie, by dziś donieść o jeszcze lepszej promocji: 30% zniżki na wszystko!

Promocja trwa w dniach 5-8 marca 2015 roku. Jest przeprowadzana w salonach Cropp i w sklepie internetowym, nie obowiązuje natomiast w salonach outletowych.

Każdy klient, który podczas trwania promocji zrobi dowolne zakupy z asortymentu marki Cropp i Chillin, będzie mógł obniżyć kwotę zamówienia o 30%. Wystarczy okazać sprzedawcy w sklepie, lub wpisać (w przypadku sklepu internetowgo), specjalny kupon rabatowy pobrany z Facebooka lub przesłany w newsletterze Cropp'a.

Ważna informacja: od jakiegoś czasu regulamin Facebooka zabrania wymuszania "lajkowania" stron, by móc skorzystać z danej promocji, dlatego chcąc pobrać kupon z Facebooka nie musimy być nawet fanami Cropp w tym serwisie.

Pobrany kupon upoważnia do rabatu 30% na odzież zarówno przecenioną, jak i w pełnych cenach. Ilość rzeczy na paragonie jest dowolna. Promocja dotyczy także produktów na licencji, jednak nie obejmuje towarów obcych brandów.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close