logo

CROPP: z kuponem rabat 30 i 40% na WSZYSTKO!

26mar 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

W tym miesiącu to już druga taka akcja CROPPa. Nic dziwnego, że klienci przyzwyczaili się już do tak mocnych obniżek i z niecierpliwością wyczekują kolejnej akcji kuponowej. Oznajmiamy: właśnie nadeszła!

Z kuponu skorzystać będzie można od 27 do 30 marca 2015 roku w salonach Cropp i w sklepie internetowym. Nie będzie można jednak uzyskać zniżki pokazując go w salonach outletowych.

Na czym polega akcja promocyjna? Każdy klient, który podczas trwania promocji zakupi dowolny produkt marki Cropp i Chillin i będzie posiadał specjałny kupon zniżkowy pobrany z Facebook'a będzie mógł obniżyć kwotę zamówienia o 30%. Tak samo zadziała kupon, który otrzymali na maila subskrybenci newslettera Croppa, z tą różnicą, że rabat, który wówczas przysługuje jest wyższy (aż 40%). Niezależnie, czy kupon pobraliśmy z Facebooka, czy mamy ten z mailowej wersji, wystarczy go pokazać kasjerowi w sklepie, lub wpisać (w przypadku sklepu internetowgo) znajdujący się na nim specjalny kod rabatowy.

Promocja obejmuje pełnowartościowy oraz przeceniony towar i dotyczy także towarów na licencji, nie dotyczy jednak towaru obcych brandów.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close