logo

Cropp udostępnia kupon rabatowy -40% na WSZYSTKO

10lut 2015

Kategoria: Promocje | Autor:

0

A nie mówiliśmy, że to jeszcze nie koniec dobrych wiadomości dotyczących promocji z CROPPie? ;) Tym razem z okazji Walentynek cieszmy się wszyscy kuponem rabatowym obniżającym kwotę zakupów o calutkie 40%!

Dobra wiadomość jest taka, że kupon obowiązuje na absolutnie cały asortyment, zarówno przeceniony, jak i w regularnej cenie. Druga świetna wiadomość: ze zniżką można kupować także online!  Trochę gorsza informacja - kody będą działać dopiero od czwartku :-)

Jak zdobyć kupon rabatowy do Croppa?

Kupon pobieramy przez aplikację na Facebooku. W odróżnieniu od setek fejkowych kuponów, ten promowany jest na oficjalnym profilu sieciówki. Trzeba go polubić i skorzystać z aplikacji, która wygeneruje dla nas indywidualne kody (wszystko dokładnie opisano w tym poście).

Wygenerowany kod należy wydrukować lub spisać i podać sprzedawcy przy kasie - to w przypadku tradycyjnych zakupów. W sklepie online wklejamy kod w przeznaczone do tego miejsce w koszyku zakupowym podczas finalizacji zamówienia.

Kod zadziała nie tylko na towar marki Cropp i Chillin, ale też na licencjonowany, czy dostępne obecnie w sklepie stylowe damskie koszulki z księżniczkami Disneya oraz Muminkami i męskie z Żółwiami Ninja, Johnnym Bravo czy motywami z Call of Duty. Dodatkowych informacji udziela jak zwykle Regulamin promocji.

Sama promocja - jak wspomnieliśmy - rusza 12 lutego, a potrwa tylko przez cztery dni: w poniedziałek będzie już po wszystkim!

 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close