logo

Cropp ogłasza: -60% na drugą rzecz

06lis 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Minął zaledwie tydzień od ostatniej wielkiej promocji Cropp, a sklep ten znów ogłasza kolejną atrakcyjną zniżkę. Tym razem wszyscy klienci otrzymają rabat 60% na drugą, tańszą rzecz.

Lubimy pisać o tak dużych rabatach, ponieważ Wy najbardziej lubicie o nich wiedzieć ;) Nic dziwnego, w końcu zaoszczędzenie aż 60% ceny drugiej kupionej przez nas sztuki odzieży/obuwia/akcesoriów, to prawdziwa promocyjna okazja. Każdy klient, który w dniach od 6.11 do 16.11.2014 r. zakupi co najmniej jedną rzecz z dowolnego nieprzecenionego asortymentu Cropp i Chillin, będzie mógł zakupić drugą, tańszą rzecz z rabatem 60%.

Co ważne, ilość rzeczy na paragonie jest dowolna - rabat przysługuje z każdych 2 sztuk (tańsza rzecz z rabatem 60%). Jeżeli więc kupisz np. 6 artykułów, to 3 z nich będą Twoje za 40% wartości. Szczegółowy regulamin promocji jest do pobrania ze strony.

Niestety, po raz kolejny Cropp udawadnia to, na co zwracaliśmy uwagę już kilka razy przy okazji innych akcji promocyjnych: swój sklep internetowy traktują po macoszemu - zniżka jest dostępna wyłącznie w salonach stacjonarnych. Chcąc więc skorzystać ze sporego rabatu, trzeba wybrać się na małą wyprawę. Ten "wysiłek" może się jednak opłacić - modna odzież z sezonu jesień-zima 2014 już czeka, żebyś kupił ją ze zniżką 60%.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close