logo

Cropp i House: druga para butów TANIEJ!

19cze 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

 

Cropp ogłosił promocję: druga para butów 50% taniej, a House: druga para butów za 10 zł. To świetne rozwiązanie dla każdego, kto planuje obecnie kupić obuwie i chce zgarnąć drugą parę w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Cropp - druga para butów 50% taniej

Promocja trwa od dzisiaj do 22.06.2015 r. - kupując w sklepach Cropp wybrane obuwie z kolekcji Cropp lub Chillin, drugą parę butów lub klapków otrzymujesz za połowę ceny (od ceny początkowej tej drugiej pary oczywiście ;-)). W regulaminie akcji widnieje informacja, że można łączyć buty i klapki oraz asortyment damski z męskim. Cała promocja nie dotyczy obcych brandów. Plusem jest także to, że akcja rabatowa obejmuje zarówno pełnowartościowy asortyment, jak i już przecenione obuwie, natomiast trzeba pamiętać, że nie łączy się to z innymi promocjami. Tak czy inaczej - świetna promocja, z której warto skorzystać!

Ile możemy zaoszczędzić?

Zbliża się lato, więc warto zakupić modne sandały, klapki bądź baleriny. Nasza propozycja:

Czyli za dwie pary butów zapłacimy tylko 55 zł! Wejdźcie na kolekcję obuwia damskiego lub męskiego i dajcie się ponieść zakupowemu szaleństwu :).

House - druga para butów za 10 zł

Nieco wcześniej, bo od środy, trwa promocja w House. Każdy, kto kupi w House jedną parę butów, drugą będzie mógł zakupić za 10 złotych. Podobnie jak w sklepach Cropp, tak w House, akcja promocyjna nie obejmuje obuwia obcych brandów, rabaty nie łączą się ze sobą, a promocji podlega tańsza para butów. To równie atrakcyjne rozwiązanie, ponieważ możemy wybrać trochę droższe buty, gdyż wiemy, że w każdym przypadku, tańsza para będzie kosztowała 10 zł.

W tym przypadku dwie pary butów kupimy za 59,99 zł :)

Promocje obowiązują do odwołania. Jeśli nie zdążysz z nich skorzystać lub będziesz poszukiwał innych akcji rabatowych, regularnie odwiedzaj naszego bloga, na którym zawsze znajdziesz informacje o tym, kiedy i gdzie obowiązują super promocje.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close