logo

Coś świeżego rusza do Biedronki - Gang Świeżaków powraca!

23sie 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Słynny Gang Świeżaków wraca do Biedronki! Jeśli Wasze dzieci pokochały pluszowe warzywa, już niedługo będą mogły powiększyć swoją kolekcję o kolejne maskotki.

Reklama

Gang Świeżaków powraca

I edycja Gangu Świeżaków odniosła ogromny sukces. Pociechy pokochały pluszowe maskotki przedstawiające warzywa i owoce. Jeśli chcecie, żeby do ich bogatej kolekcji obok marchewki Marysi, jabłka Antka czy śliwki Sabiny trafiły także inne pluszaki, już niedługo rusza kolejna akcja ze słynnymi Świeżakami w roli głównej.

Gang Świeżaków Biedronka

O maskotkach przypominających warzywa i owoce po raz pierwszy usłyszeliśmy rok temu jesienią. Po starcie kampanii bardzo szybko w wielu sklepach w Polsce zaczęło brakować Świeżaków. Rodzice zrozpaczonych dzieci, dla których zabrakło maskotek, szukali innych sposób na ich zdobycie. Na internetowych aukcjach można było odkupić Świeżaki od osób, którym udało się zgarnąć kilka pluszaków więcej. Na AliExpress także możecie znaleźć dobrze znane Wam warzywa i owoce z Gangu. Ale już niebawem będziecie mogli ponownie zgarnąć je w Biedronce!

Jak odebrać Świeżaka?

Od 28 sierpnia do 19 listopada 2017 możecie zbierać pukty, które będą upoważniały do odbioru maskotki: każde wydane 40 zł w sklepach Biedronka to 1 punkt. Dodatkowo, po okazaniu Karty Moja Biedronka lub zakupu owoców i warzyw możecie uzyskać dodatkowy 1 punkt. Każdy z nich to jedna naklejka. Po zebraniu 60 będziecie mogli odebrać Świeżaka bez konieczności dodatkowej dopłaty.

Jeśli chcecie założyć swoją kartę żeby po rozpoczęciu promocji szybciej zebrać punkty i odebrać Świeżaka, w naszym artykule: Karta Moja Biedronka - co, jak, gdzie i czy warto? znajdziecie wszystkie niezbędne informacje, które pomogą Wam w rejestracji karty lojalnościowej sieci sklepów Biedronka.

Co nowego w ferajnie?

Gang Świeżaków Biedronka

Źródło: www.radiozet.pl

W tej edycji Gangu Świeżaków będziecie mogli zdobyć zupełnie nowe maskotki: Groszka Grzesia, Rzodkiewkę Żanetę, Borówkę Basię i Kalafiora Krzysia, ale na tym nie koniec niespodzianek! Tym razem nowością są także Juniorzy - maskotki z poprzedniej edycji w wersji mini z zawieszką. Będziecie mogli je odbierać bezpłatnie już za 30 punktów!

Jeśli już nie możecie się doczekać, łudząco podobne pluszaki do Świeżaków kupicie na AliExpress z darmową przesyłkę:

A gdzie jeszcze znajdziecie promocje na zabawki, maskotki i gry dla najmłodszych? Mamy listę!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close