logo

Codzienne korzyści Żabki: odbieraj nagrody i kupony rabatowe

20paź 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Bilety do Multikina, ebooki, czy Puzzle 3D - to tylko niektóre z nagród, które można zgarnąć w najnowszej promocji Żabki. Nie trzeba jednak już zbierać tradycyjnych naklejek - sklep wprowadził właśnie e-znaczki, które naliczane będą zbliżeniowo na kartę, minikartę, brelok lub naklejkę na telefon.

Piknij kartą i zbieraj e-znaczki

Do tej pory znaliśmy program Żabki, w której można było zbierać naklejki za zakupy, przyklejając je na specjalnie do tego przeznaczony kartonik. Taka forma promocji wciąż obowiązuje, jednak od 15 października robiąc zakupy w Żabce można posługiwać się nowocześniejszym rozwiązaniem. "Pikając" kartą (bądź brelokiem, w zależności od tego, co wybierzesz), możesz otrzymać kupony rabatowe na wybrane produkty. Dodatkowo za każde wydane 15 zł otrzymasz e-znaczki, które możesz wymienić na nagrody, gdy tylko zbierzesz odpowiednią ich ilość.

Jak to działa? Zrób zakupy za min. 15 zł w Żabce i odbierz swój identyfikator zbliżeniowy od kasjera. Sam wybierzesz, jaka jego forma najbardziej Ci odpowiada: karta, minikarta, brelok lub naklejka na telefon. Takie nowoczesne rozwiązanie bardzo usprawni zbieranie e-znaczków oraz odbieranie należnych rabatów.

W momencie płacenia za zakupy zbliż swój identyfikator do terminala, a e-znaczki naliczone zostaną na Twoim koncie automatycznie. Ilość przyznanych e-znaczków za konkretne zakupy będzie widoczna na paragonie. Wydanie na zakupy 15 zł gwarantuje Ci 1 e-znaczek, 30 zł to 2 e-znaczki, zaś 45 zł to 3 e-znaczki.

Oprócz e-znaczków przyznawanych za wydanie odpowiedniej kwoty, Żabka przyznaje także dodatkowe znaczki za zakup produktów premiowanych, oznaczonych symbolem "+1". Tego, jakie aktualnie produkty zagwarantują Ci dodatkowe e-znaczki, dowiesz się na stronie sklepu.

Nagrody

Nagrodami za zebrane e-znaczki (bądź znaczki w tradycyjnej formie), są:

  • audiobooki; za 25 znaczków
  • bilet na film 2D w Multikinie; za 25 znaczków
  • Bilet na film 3D w Multikinie; za 35 znaczków
  • Ebooki; za 25 znaczków
  • utwory muzyczne do pobrania z muzodajnia.pl; za 25 znaczków
  • Puzzle 3D- Big Ben; za 100 znaczków
  • Puzzle 3D- Empire State Building; za 100 znaczków
  • Puzzle 3D - Krzywa Wieża w Pizie; za 100 znaczków
  • Puzzle 3D - Wieża Eiffla; za 100 znaczków

Szczegóły oraz regulamin promocji znajduje się na stronie zabka.pl.

Dla osób, które robią codzienne zakupy w Żabce, taka promocja może być korzystna. Jeżeli jednak nie po drodze nam do tego sklepu, to chyba jednak wydanie w tym sklepie 1500 zł i otrzymanie w prezencie puzzli może być zbyt mało zachęcające, by właśnie tam kupować produkty pierwszej potrzeby. Dla wszystkich, którzy szukają lepszych okazji na oszczędzanie, znaleźliśmy kilka dobrych promocji.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close