logo

Codzienne korzyści, czyli aplikacja mobilna od Żabki. Ściągnij i korzystaj z kuponów

19sie 2014

Kategoria: Inspiracje | Autor: Anna Spychalska

1

Aplikacje mobilne znanych sklepów to nie tylko wygodny dostęp do ogólnych informacji, ale także do promocji i kuponów rabatowych, niepublikowanych nigdzie indziej. Tak też jest w przypadku aplikacji Żabki "Codzienne Korzyści". Jeżeli nie lubisz przepłacać, ta aplikacja na pewno przypadnie Ci do gustu.

O Żabce na naszym blogu pisaliśmy już parę razy. Sklep ten jest znany z konkursów, jakie organizuje dla swoich klientów i z promocji typo "wielosztuki", gdzie kupno kilku sztuk określonych produktów staje się bardziej opłacalne, niż pojedyńcze zakupy. Tym razem Żabka robi bardzo duży krok naprzód w komunikacji z klientami i udostępnia darmową aplikację mobilną "Żabka Codzienne Korzyści".

Po instalacji aplikacji mamy dostęp do unikalnych zniżek, które uaktualniają się każdego dnia. Wystarczy kliknąć w interesujący nas kupon, a na ekranie telefonu pojawi się kod zniżkowy, który należy podyktować sprzedawcy. Każdy kupon ważny jest przez 2 4 godziny.


Bardzo ciekawą funkcją jest wyszukiwanie najbliższych sklepów, co przyda się zwłaszcza w podróży. Jednak nie są to jedyne funkcje, do jakich mamy dostęp po zainstalowaniu aplikacji.

Główne funkcje aplikacji "Żabka Codzienne Korzyści":

  • dostęp do indywidualnych kuponów promocyjnych - sam wybierasz, z którego z pośród trzech kuponów, ważnych przez 24 h, chcesz skorzystać. Możesz je także przekazywać innym użytkownikom aplikacji
  • podgląd nagród, jakie są dostępne w aktualnym programie lojalnościowym
  • przegląd aktualnej oferty promocyjnej i wielosztukowej - wybierz z menu "Najnowsza oferta", żeby oglądać aktualne zniżki i rabaty
  • definiowanie ulubionych promocji i otrzymywanie powiadomień - wystarczy wybrać z menu aplikacji zakładkę "Personalizuj promocje" i zaznaczyć kategorie produktów oraz typy promocji, jakie Cię interesują, a będziesz mógł zobaczyć wszystkie promocje, jakie wpisują się w krąg Twoich zainteresowań
  • tworzenie list zakupowych i wspóldzielenie ich z bliskimi - wybierając ""Moje listy zakupów" w menu aplikacji, możesz tworzyć swoją własną listę, którą zrealizujesz podczas najbliższej wizyty w Żabce. Jest to fajny sposób na zapamiętanie, że mleko się właśnie skończyło ;)
  • lokalizator najbliższych sklepów - klikasz i wiesz, gdzie się kierować, żeby zrealizować swoje kupony
  • zgłaszanie nowych lokalizacji, w której użytkownik chciałby, aby powstała nowa Żabka.

To jednak nie koniec nowości. Już w październiku swój charakter zmieni dotychczasowy program lojalnościowy, który do tej pory polegał na zbieraniu znaczków za zakupy za wskazaną kwotę i wymianę ich na nagrody. W nowym wydaniu program lojalnościowy będzie dostępny także w postaci eZnaczków, zbieranych za pośrednictwem aplikacji. Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami w Żabce, załóż konto eŻabka w aplikacji mobilnej lub na stronie www.zabka.pl, a będziesz miał dostęp do wszystkich newsów.

Aplikację można pobrać ze strony Google play.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close