logo

Coca-Cola: zbieraj nakrętki i wygraj bilety na mecze Polaków!

11kwi 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Chcecie obejrzeć naszą reprezentację w akcji podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Rosji? Zbierajcie nakrętki z napojów Coca-Cola i wymieniajcie je na cenne nagrody! Do zgarnięcia jest aż 100 podwójnych biletów na mecze Polaków, piłki oraz orzeźwiające napoje Coca-Cola!

Reklama

Już w czerwcu wszystkich miłośników piłki nożnej czekają wielkie emocje! Wtedy rozpoczną się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Jeżeli nie chcecie przegapić Mundialu i marzycie o tym, żeby znaleźć się na jednym ze stadionów i zobaczyć naszą reprezentację na żywo w akcji, teraz dzięki Coca-Cola to marzenie jest na wyciągnięcie ręki! Wystraczy, że w najbliższym czasie będziecie zbierać kody spod nakrętek napojów Coca-Cola, które wymienicie na nagrody, a także weźmiecie udział w losowaniu biletów na mecz Polaków!

Zbieraj punkty spod nakrętek Coca-Cola

Kodów szukajcie pod nakrętkami promocyjnych opakowań napojów Coca-Cola (i nie tylko). Każdy kod, który znajdziecie pod nakrętką, zawleczką lub etykietą promocyjnego opakowania to 1 lub 2 punkty:

Coca-Cola zbieraj nakrętki i wygraj bilety na mecz

  • Coca-Cola - 1 pkt.
  • Coca-Cola Zero - 2 pkt.
  • Coca-Cola Cherry Zero - 2 pkt.
  • Coca-Cola Lime - 2 pkt.
  • Fanta - 1 pkt.
  • Sprite - 1 pkt.
  • Powerade - 1 pkt.

Punkty będziecie mogli wymienić później na nagrody gwarantowane, a także wziąć udział w losowaniu najważniejszej z nich - podwójnych biletów na mecz reprezentacji!

Kiedy?

Akcja ze zbieraniem nakrętek Coca-Cola trwa do 30 czerwca, ale organizotorzy zaznaczają, że może ona zakończyć się wcześniej, w zależności od zapasów. Jeśli póla nagród rzeczowych zostanie wcześniej wyczerpana, akcja zostanie zakończona. Nadal jednak będziecie mogli wziąć udział w losowaniu nagrody głównej :-)

Jak wygrać jedną z nagród gwarantowanych?

Coca-Cola zbieraj nakrętki i wygraj bilety na mecz

REGULAMIN

Wystraczy, że zarejestrujecie się na stronie akcji przez wypełnienie formularza i dodacie swój kod spod nakrętki Coca-Cola (lub innego napoju promocyjnego) lub etykiety:

Coca-Cola zbieraj nakrętki i wygraj bilety na mecz

Każdy kod, który znajdziecie pod nakrętką, zawleczką lub etykietą promocyjnego opakowania wymieniany jest na punkty. Ile ich potrzebujecie, żeby odebrać jedną z nagród gwarantowanych?

Coca-Cola zbieraj nakrętki i wygraj bilety na mecz

Źródło: https://promocje.woah.com
  • 2 punkty - puszka Coca-Cola Zero Cukru 0,2l
  • 4 punkty - Bonus do gry Fifa 2018 na platformy XBox One i PS4 - nagroda dostępna od 01.06.2018
  • 33 punkty - piłka edycja Fifa 2018 z logo Coca-Cola

Będziecie mogli je odebrać w wybranych punktach Relay, Inmedio i 1 minute po okazaniu vouchera (będzie on dostępny na Waszym koncie po zebraniu odpowiedniej ilości punktów). Listę ponad 500 punktów odbioru nagród znajdziecie tutaj. Wisienką na torcie akcji Coca-Cola są jednak bilety na mecze Polaków podczas Mundialu! 

Weź udział w losowaniu podwójnych biletów na mecze Polaków!

Główną nagrodą loterii marki Coca-Cola jest 100 podwójnych biletów na mecze Polaków podczas najbliższego Mundialu 2018 w Rosji.

Coca-Cola zbieraj nakrętki i wygraj bilety na mecz

Źródło: https://promocje.woah.com

Każdy kod bierze udział w losowaniu i być może to właśnie Wy macie szansę wyjechać na jeden z meczów reprezentacji na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej! Pamiętajcie tylko, żeby zachować promocyjne etykiety i nakrętki :-) Pierwsze losowanie już 12 kwietnia! Trzymamy za Was kciuki! :-)

A jak kibicuje się najlepiej? Oczywiście z orzeźwiającym nopojem typu Coca-Cola i pysznym jedzeniem! Wiemy, gdzie zamówicie je taniej.

Źródło zdjęcia głównego: http://www.coca-cola.pl/pl/home/

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close