logo

Coca Cola: wygraj bilety na UEFA EURO 2016 – zbieraj kody z nakrętek!

02cze 2016

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Lubisz oglądać mecze piłki nożnej? A lubisz czasami napić się Coca-Coli? W takim razie możesz połączyć te dwie czynności i wygrać bilety na mecz Polska-Ukraina podczas UEFA EURO 2016!

Reklama

Ostatnio pisaliśmy o możliwościach wygrania biletów na różnego rodzaju koncerty czy festiwale muzyczne, natomiast dzisiaj mamy świetną wiadomość dla fanów piłki nożnej. Jak wiadomo, na przełomie czerwca i lipca 2016 roku odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń w piłce nożnej - Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Tegorocznym gospodarzem imprezy jest Francja. Co powiesz na to, żeby tam pojechać i zobaczyć jak nasi grają z reprezentacją Ukrainy? ;-)

Wygraj bilety na mecz

Coca-Cola organizuje loterię, która ma naprawdę proste zasady. Jednak to, co najważniejsze, to nagroda:

2x bilet na mecz Polska-Ukraina, który odbędzie się na stadionie Stade Vélodrome w Marsylii (miasto w południowej Francji) oraz kartę przedpłaconą o wartości 1000 złotych. Łączna wartość nagrodyprzekracza 2000 złotych!

Jak widać, w akcji można było wygrać także piłki, ale wszystkie zostały już rozdane :-D

Jak wygrać bilet na UEFA EURO 2016?

Zadanie jest bardzo proste:

  1. Kup produkt*
  2. Dokonaj zgłoszenia na stronie promocjapilkarska.coke.pl

*produkty, które posiadają nakrętki ze specjalnymi kodami to butelki napojów:

  • Coca-Cola
  • Coca-Cola Zero
  • Fanta Orange
  • Sprite

o pojemnościach: 500 ml, 1l, 1,5l, 1,75l, 2l, 2,25l.

Samo zgłoszenie natomiast jest niezwykle proste: podajesz swoje dane, potwierdzasz zapoznanie się z Regulaminem Loterii oraz akceptujesz jego treść oraz wpisujesz kod spod nakrętki. Jeden kod może być wykorzystany wyłącznie raz. Natomiast każdy uczestnik może zgłosić dowolną liczbę kodów!

Szczegóły znajdziecie w REGULAMINIE LOTERII.

To co, widzimy się we Francji na meczu Polska-Ukraina czy wolisz siedzieć na kanapie i oglądać go w szklanym ekranie? ;-) Odpowiedź chyba jest oczywista. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji! A jeśli już wybieracie się do sklepu po Colę, zobaczcie czy przypadkiem nie czekają tam na Was inne promocje:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close