logo

Coca-Cola i Biedronka: Zbieraj Kody Odbieraj Nagrody!

20lip 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Masz ochotę na Coca-Colę? Wybierz się po nią do Biedronki i uzbieraj kody, za które otrzymasz akcesoria kuchenne.

Jeżeli są tu jacyś fani popularnej Coca-Coli, a w dodatku chcieliby otrzymać za darmo zestaw drewnaniych łyżek sygnowanych logiem marki, powinni przyjrzeć się lepiej akcji Zbieraj Kody Odbieraj Nagrody. Do zgarnięcia jest 75 000 sztuk! Każdy może skompletować swoją kolekcję, a wystarczy jedynie zebrać 5 kodów z etykiet promocyjnych butelek Coca-Coli dostępnych w sieci Biedronka.

 

Jak wziąć udział w promocji?

Wystarcz zebrać 5 kodów spod etykiet butelek Coca-Cola i Coca-Cola Zero o pojemności 1,75l zakupionych w sieci sklepów Biedronka. Następnie wejść na stronę kodynagrody.pl, wybrać przedmiot, który chcemy odebrać i wpisać zebrane wcześniej kody.

I tak naprawdę to wszystko!
Akcesoria są wyprodukowane z polskiego drewna bukowego i posiadają wszelkie atesty, jako produkt z prawdziwego drewna są biodegradowalne :)
Każdy może zebrać swoją kolekcję kuchennych akcesoriów. Promocja trwa do 15 października 2015 r. Wszystkie szczegółowe informacje są dostępne w regulaminie.

Jeżeli akcja promocyjna Coca-Coli i Biedronki nie jest zadowalająca, dla poszukiwaczy adrenaliny w innych konkursach z nagrodami, polecamy:

źródła zdjęć i grafik: https://imprezowymiks2015.pl/

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close