logo

Citi Handlowy: zamów kartę i odbierz tablet lub smartfon za darmo!

13sty 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Chcesz otrzymać tablet lub smarfton za darmo? Jest to możliwe przy zamówieniu karty kredytowej Citibank! Wystarczy jedynie wypełnić formularz i dostarczyć niezbędne dokumenty. Zobaczcie jak to zrobić krok po kroku.

Reklama

Bank Citi Handlowy organizuje ciekawą promocję dla swoich przyszłych klientów. Za zamówienie karty kredytowej można dostać telefon bądź tablet. Oczywiście nie jest to promocja typu "kliknij i otrzymaj" - w życiu nie ma łatwo :-D Niemniej jednak, wystarczy troszkę się postarać i poklikać nieco więcej, a warto, bo można zgarnąć wartościowy sprzęt:

  • Smartfon Samsung Galaxy J1
  • Tablet Lenovo Tab 2 A7-30

Właśnie w pierwszym kroku należy wybrać urządzenie, które chcielibyście otrzymać. Czyli cały proces rozpoczynamy zatem od najlepszej strony ;-) Następnie wybieramy spośród dwóch kart:

  • World MasterCard
  • Citi Simplicity


To właśnie kolejna korzyść dla klientów, ponieważ w przypadku takich akcji, najczęściej trzeba było zamawiać karty, za które należało płacić. Teraz mamy możliwość wyboru karty, za której prowadzenie nie trzeba wydawać nawet złotówki!

Następnie należy wypełnienić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. Po weryfikacji formularza, do wypełniającego zgłasza się przedstawiciel banku. Kolejne kroki dotyczą dostarczenia potrzebnych dokumentów, zalogowania się do aplikacji bankowości mobilnej, korzystania z karty i... otrzymania oraz cieszenia się urządzeniem ;-) Napiszemy Wam to w skrócie...

Jeśli chcecie otrzymać za darmo tablet lub smarfton, musicie:

  1. Wybrać urządzenie na stronie www.online.citibank.pl -> formularz
  2. Wybrać kartę
  3. Wypełnić formularz zgłoszeniowy
  4. Dostarczyć dokumenty
  5. Zalogować się do aplikacji bankowości mobilnej
  6. Dokonać transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 3000 zł*

*w przeciągu 3 miesięcy kalendarzowych, przy czym za pierwszy miesiąc uznaje się ten następujący po miesiącu, w którym została podpisana umowa o kartę.

Wymagania do skorzystania z promocji

Żadna promocja nie istniałaby, gdyby nie pewne zasady, które ją regulują. Również przy zakładaniu karty w Citibank obowiązują pewne zasady, na przykład minimalny wiek 21 lat, dochód netto - min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiące. Jeżeli z promocji chciałby skorzystać właściciel danej firmy, musi mieć ukończone 25 lat i prowadzić działalność gospodarczą przez min. 2 lata. Regulamin całej akcji znajduje się TUTAJ. Polecamy się z nim zapoznać, ponieważ i tak będziecie musieli go podpisać, gdy będziecie chcieli skorzystać z tej propozycji :-) Oferta trwa do 1 kwietnia 2016 roku.

Jeśli spełnicie wszystkie warunki, otrzymacie od banku wiadomość e-mail informującą Was o tym. Swoją wymarzoną nagrodę otrzymacie zatem 30 dni od daty wysłania przez bank wiadomości e-mail. Jest z tym trochę "zachodu", ale myślimy, że naprawdę warto! W końcu nie każdy rozdaje gratisy za ponad 400 złotych. A przynajmniej my nie spotkaliśmy się z taką promocją w ostatnim czasie ;-) Ale znaleźliśmy natomiast inne promocje, w których można dostać coś za darmo:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close