logo

"Ciemno, prawie noc" - gdzie promocje na książkę i bilety do kina?

19mar 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Słynna powieść Joanny Bator "Ciemno, prawie noc" nareszcie doczekała się ekranizacji. Film o tym samym tytule niedługo zawita do polskich kin. Zanim wybierzecie się na seans, chcecie przeczytać książkę nagrodzoną Nike? Wiemy, gdzie skorzystacie z promocji na ten tytuł i kupicie taniej bilety do kina!

Reklama

"Ciemno, prawie noc" to jedna z najgłośniejszych współczesnych powieści kryminalnych. Nic więc dziwnego, że jej autorka Joanna Bator w 2013 roku została nagrodzona literacką nagrodą Nike za ten właśnie tytuł. Teraz historię reporterki Alicji Tabor będziecie mogli zobaczyć także na dużym ekranie. 22 marca do polskich kin trafi ekranizacja powieści "Ciemno, prawie noc" z Magdaleną Cielecką i Marcinem Dorocińskim w rolach głównych. Postanowiliśmy przejrzeć oferty księgarni internetowych i sprawdzić, gdzie kupicie książkę Joanny Bator w naprawdę dobrej cenie. Jeśli natomiast tytuł ten już znajduje się na Waszej półce i chcecie wybrać się do kina na jego ekranizację, wiemy, jak i gdzie oszczędzicie na biletach.

Joanna Bator "Ciemno, prawie noc" - porównanie cen w księgarniach

Joanna Bator Ciemno prawie noc promocjaŹródło: Merlin 

W naszym zestawieniu znajdziecie ceny za książkę Joanny Bator "Ciemno, prawie noc" w miękkiej lub twardej oprawie. Jesteście ciekawi, gdzie zapłacicie za nią najmniej?

Sklep Oprawa Cena
Merlin twarda 22,49 zł
Świat Książki miękka 23,68 zł
Livro miękka 23,99 zł
Dobre Książki miękka 24,46 zł
Ravelo miękka 24,58 zł
Tania Książka miękka 24,86 zł
Znak miękka 25,99 zł
Gandalf miękka 27,89 zł
Empik miękka 30,99 zł
Selkar miękka 31,47 zł

Różnica pomiędzy pierwszym a ostatnim miejscem w tabeli jest naprawdę duża. Za "Ciemno, prawie noc" w sklepie Merlin zapłacicie tylko 22,49 zł, natomiast na stronie Selkar będziecie musieli wydać aż 8,98 zł więcej. Dołożycie do tej ceny kilka złotych i będzie jak znalazł na bilet do kina na ekranizację tej powieści :-)

Gdzie promocje na bilety do kina?

Jeżeli chcecie zobaczyć "Ciemno, prawie noc" na dużym ekranie, wiemy, jak i gdzie oszczędzicie na biletach do kina. Na Grouponie znajdziecie voucher, z którym wybierzecie się na seans do Multikina nawet za 13,90 zł

Groupon Multikino Ciemno prawie noc

Jak skorzystać z Groupona?

  1. Sprawdź w tabeli na stronie kuponu, do jakiej grupy kin należy to, do którego chcesz się wybrać.
  2. Wybierz dzień tygodnia, kiedy skorzystasz z vouchera.
  3. Wybierz rodzaj miejsca (standardowe lub VIP).

Dokończ zakup i po prostu wybierz się na seans. Możesz również zarezerwować wcześniej miejsce na stronie Multikina i przed filmem pokazać przy kasie wcześniej zakupiony Groupon. Mamy również zniżkę na dowolny seans w Oh Kino w Oławie (niedaleko Wrocławia). Z Grouponem za bilet do kina zapłacicie tylko 15,90 zł za seans od poniedziałku do czwartku lub 17,90 zł za seanse weekendowe (piątek-niedziela).

Groupon kino Ciemno prawie noc

Z wyszukanymi przez nas promocjami będziecie mogli kupić książkę, a potem wybrać się do kina i porównać ze sobą pierwotną wersję z jej ekranizacją. Jeśli uwielbiacie właśnie w taki sposób obcować z kulturą i kochacie spędzać swój wolny czas na czytaniu książek, mamy dużo więcej promocji dla książkowych moli :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close