logo

Chyłka - Zaginięcie: jak oglądać i czytać za darmo? Mamy promocje!

22sty 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Całkiem niedawno jedna z bestsellerowych powieści Remigiusza Mroza doczekała się swojej ekranizacji. "Chyłka - Zaginięcie" to serial, który od jakiegoś czasu jest dostępny na Player.pl, a niebawem będziecie go mogli obejrzeć także w telewizji. Możecie to zrobić również teraz za darmo. Jak? Podpowiadamy! Mamy dla Was także promocje na książki o słynnej prawniczce Joannie Chyłce!

Reklama

Chyłka - kto to taki?

Chyłka to nazwisko głównej bohaterki bestsellerowej sagi powieści kryminalnych Remigiusza Mroza. Młoda, odważna, lubiąca wyzwania prawniczka, która próbuje rozwikłać trudne sprawy morderstw, znaleźć sprawców i wymierzyć im sprawiedliwość. Taka jest właśnie Joanna Chyłka, którą teraz możecie spotkać nie tylko w książkach Remigiusza Mroza. Niedawno na Player.pl pojawił się serial "Chyłka - Zaginięcie" będący ekranizacją jednego z tomów powieści autora o prawniczce Joannie. W jej serialową postać wcieliła się Magdalena Cielecka. Jesteście ciekawi, jak wygląda Chyłka w akcji i jak zakończy się historia trzyletniej dziewczynki, która bez śladu zniknęła ze swojego domu? Wiemy, jak możecie obejrzeć pierwsze odcinki serialu "Chyłka - Zaginięcie" na Player.pl za darmo!

"Chyłka - Zaginięcie" - jak oglądać za darmo?

Chyłka Zaginięcie serial jak oglądać

To banalnie proste! Wystarczy, że wejdziecie na stronę Player.pl i... już! Uzyskacie bezpłatny dostęp do dwóch pierwszych odcinków serialu "Chyłka - Zaginięcie". Bez dodatkowych opłat, kosztów, zobowiązań i rejestracji będziecie mogli zobaczyć początek serialu z Joanną Chyłką (Magdalena Cielecka) w roli głównej. A co jeśli serial spodoba Wam się tak bardzo, że będziecie musieli go obejrzeć do końca? 

Wystarczy, że:

  1. Zalogujecie/zarejestrujecie się na stronie Player.pl
  2. Wykupicie bezpłatny dostęp do pojedynczych odcinków serialu "Chyłka - Zaginięcie" (4 zł za dostęp do jednego, wybranego odcinka na 24h) LUB
  3. Wykupicie bezpłatny dostęp do Player.pl na 30 dni (10 zł przy płatności odnawialnej, 15 zł płatne jednorazowo)

Jeżeli zdecydujecie się na wykupienie 30-dniowego dostępu do serialu w serwisie Player.pl, otrzymacie także możliwość darmowego korzystania z aplikacji Lecton przez 30 dni. Tym samym będziecie mogli przesłuchać bezpłatnie audiobooki z serii o Joannie Chyłce. Mamy także świetną wiadomość dla nieco bardziej cierpliwych :-) 23 lutego (sobota) o godzinie 20:00 na antenie TVN obejrzycie premierę telewizyjną pierwszego odcinka serialu "Chyłka - Zaginięcie". A może jesteście molami książkowymi? :-) Dla Was też coś mamy!

Chyłka - gdzie saga Remigiusza Mroza w promocji?

Chyłka Zaginięcie serial jak oglądać

Znaleźliśmy dla Was promocje na cykl książek o słynnej prawniczce Joannie Chyłce oraz zniżki na powieść "Zaginięcie" Remigiusza Mroza, na podstawie której nakręcono serial "Chyłka - Zaginięcie". Gdzie kupicie je w niższej cenie?

  • Tania Książka: cykl o Chyłce do 40% taniej
  • Chodnik Literacki: "Zaginięcie" w cenie 21,99 zł zamiast 34,90 zł
  • Matras: "Zaginięcie" w cenie 21,99 zł zamiast 34,90 zł
  • Paskarz: "Zaginięcie" za 22,99 zł zamiast 34,90 zł

Dla miłośników seriali, filmów i czytania książek mamy jeszcze wisienkę na torcie. Jeżeli swój wolny czas lubicie poświęcać na poznawanie przygód Waszych uluboinych postaci, skorzystajcie z rabatów poniżej!

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close