logo

Choinka na pniu - gdzie kupić sztuczne drzewko?

06gru 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Choinka to jeden z najważniejszych symboli Bożego Narodzenia, a święta nie mogą się bez niej obejść. Jeżeli właśnie rozpoczęliście poszukiwania swojego świątecznego drzewka, wiemy gdzie kupicie sztuczną choinkę na pniu w dobrej cenie. 

Reklama

Choinka na pniu - hit ostatnich sezonów

Wiele osób nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia bez żywej, pachnącej choinki, której zapach roznosi się po całym domu. Jeżeli jednak nie chcecie co roku inwestować w żywe drzewko, ponieważ przed świętami jest to dla Was zbyt duży wydatek lub ze względów ideologicznych nie chcecie żywej choinki, świetnym rozwiązaniem będzie dla Was sztuczne drzewko. Hitem ostatnich sezonów są piękne choinki na pniu, które prezentują się bardzo efektownie i do złudzenia przypominają żywe drzewka świąteczne.

Choinka na pniu gdzie kupić

Na rynku dostępnych jest wiele modeli sztucznych choinek na pniu - imitacje świerku, sosny czy jodły, udekorowane lub bez ozdób, ze sztucznym śniegiem albo naturalnie zielone. Ceny, w zależności od wielkości, gęstości igieł oraz gałęzi, wahają się się od około 140 zł do nawet 300-400 zł. Im wyższe drzewko i bardziej okazałe, tym będzie oczywiście droższe. Podpowiemy Wam jednak, gdzie kupić choinki na pniu w przystępnej cenie.

Choinka na pniu - na co zwracać uwagę przy wyborze?

  1. Wysokość drzewka - pamiętajcie, że choinka na pniu u nasady jest "goła". Jeżeli szukacie naprawdę okazałego drzewka, wybierzcie wyższą choinkę.
  2. Gęstość igieł i gałęzi - najbardziej efektowne choinki na pniu to te z bardzo gestą koroną. Prezentują się one naprawdę pięknie i do złudzenia przypominają żywe iglaki.
  3. Ułożenie gałęzi - jeśli zależy Wam na choince łudząco przypominającej żywą, zdecydujcie się na drzewko z niesymetrycznym ułożeniem gałęzi. Będzie ono bardziej podobne do tych rosnących w lesie.
  4. Dekoracje i ozdoby - wiele choinek na pniu posiada także szyszki, które nadają jeszcze bardziej naturalny wygląd choince. Niektóre z nich możecie kupić również z innymi ozdobami (sztucznym śniegiem, kokardkami, bombkami). Jeżeli zależy Wam na ubranym drzewku - upewnijcie się, jakie ozdoby dostaniecie w cenie.

Choinka na pniu - gdzie kupić?

W internecie znajdziecie wiele sklepów ze sztucznymi choinkami na pniu, my jednak, w poszukiwaniu świątecznego drzewka, polecamy Wam zajrzeć do znanych sklepów typu Carrefour. Dzięki temu możecie sporo oszczędzić na zakupie sztucznej choinki na pniu. Na stronie online Carrefour.pl możecie zapoznać się z ofertą, wybrać idealne drzewko dla siebie i bez wychodzenia z domu kupić je przez internet.

W ofercie sklepu online Carrefour.pl znajdziecie choinki na pniu będące imitacją świerku syberyjskiego lub sosny diamentowej (pokrytej delikatnie sztucznym śniegiem) w wielu rozmiarach. W zależności od Waszych potrzeb w sklepie tym będziecie mogli kupić mniejsze drzewka w sam raz do małych pomieszczeń czy niewielkiego salonu, jak i bardzo wysokie, okazałe choinki na pniu sztuczne:

Choinka na pniu gdzie kupić 

Choinka na pniu świerk syberyjski:

Choinka na pniu sosna diamentowa:

Wybraliście już swoją wymarzoną choinkę na pniu? A może oprócz świątecznego drzewka poszukujecie również ładnych ozdób i dekoracji bożonarodzeniowych? Wiemy, gdzie kupicie je w promocji!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close