logo

Cheeseburger z McDonald's gratis do zamówienia

18lis 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Mieszkańcy Warszawy, będący jednocześnie fanami jedzenia z McDonald's (tak, tak, są tacy!) powinni być uradowani słysząc tę nowinę: zamawiając w tej słynnej sieciówce z dostawą do domu, teraz dostaniecie darmowego Cheeseburgera.

Reklama

Zawsze, kiedy piszemy o okazjach na tańsze kupowanie w McDonald's, takich jak popularne kupony zniżkowe, które nieustannie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem Internautów, podkreślamy: nie zachęcamy do częstego stołowania się w tym lokalu z fast foodem. Jednak myślimy, raz na jakiś czas nikomu to nie zaszkodzi. Nam także zdarza się ze smakiem zjeść Big Maca lub Cheeseburgera, więc linczować na pewno nie będziemy ;)

McDonald's oferta

Źródło: mcdonalds.pl/oferta/

Promocja z burgerem w tle

Ale przechodząc do tego, co jest na naszym blogu najważniejsze - do promocji. O co chodzi w tej opisywanej dziś?

Każdy, kto na Pizzaportal.pl (lub poprzez aplikację mobilną) zamówi jedzenie z warszawskich restauracji McDonald's za min. 35 zł zgarnie popularnego Cheeseburgera z "Maka" za darmo. Zostanie on dołączony do złożonego zamówienia i dostarczony wraz z nim. Każdy może skorzystać z promocji dowolną ilość razy. Akcja trwa od 16 do 29 listopada 2015 roku.

Zamów i zjedz

Pizzaportal.pl to ulubiony portal wszystkich, którzy cenią sobie czas, wygodę i lubią mieć możliwość zamawiania jedzenia z lubianych restauracji aż po same drzwi. W czym tkwi sukces tej strony, skoro jeśli knajpka dowozi do klienta, to można przecież zamówić potrawy dzwoniąc bezpośrednio do niej?

pizzaportal zniżki

Rozchodzi się jak zwykle o pieniądze, a właściwie fakt, że zamawiając na portalu Pizzaportal.pl możemy zapłacić kartą, czego większość restauracji nie oferuje. Dodatkowo, portal daje możliwości skorzystania z kodów rabatowych dla nowych klientów, czasowych akcji promocyjnych i zniżek na poszczególne typy restauracji. Sprawdźcie aktualne zniżki w tym serwisie:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close