logo

Chcesz bon do Zalando? Kup kosmetyki i odbierz swoją zniżkę

20cze 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Katarzyna Kalinowska

0

Tym razem ciekawą promocję przygotował dla nas Avon: za zakupy produktów przecenionych rozda vouchery do SPA i bony do Zalando na kwotę 40zł. Przedstawiamy warunki tej atrakcyjnej promocji. 

Pierwszym krokiem jest złożenie zamówienia na wybrane kosmetyki marki Avon na minimalną kwotę 29,95zł. Niech tym, co zachęci Was jeszcze bardziej do wzięcia udziału w promocj, bedzie fakt, że produkty spośród których możecie wybierać są już przecenione, a ich dokładną listę znajdziecie tutaj.

Co dalej? Następnym krok to wysłanie SMSa pod numer 7055, co kosztować będzie całe 62 grosze brutto :) Jeżeli już zdecydujecie sie ponieść taki koszt, musicie pamiętać, żeby wiadomość SMS zacząć pisać od hasła "Avon" i po kropce opisać swoje wymarzone wakacje. I to by było na tyle! Teraz pozostanie Wam już tylko oczekiwanie na wyniki.

Kto wygrywa? Promocja jest na tyle atrakcyjna, że wygrywają wszyscy, bez wyjątku! Oczywiście najlepsi muszą zostać w pewien sposób wyróżnieni, dlatego specjalna komisja AVON wybierze 150 najciekawszych odpowiedzi, które nagrodzone zostaną voucherami na wizytę w SPA o wartości 200zł. Pozostali nie muszą się martwić - oni także otrzymają nagrodę gwarantowaną, jaką jest bon do Zalando o wartości 40zł. Zasady proste, nagrody gwarantowane, więc nie ma się co zastanawiać :)

A jeżeli pisanie dłuższych SMSów nie jest Waszym ulubionym zajęciem, sprawdź pozostałe, równie atrakcyjne promocje na ubrania i kosmetyki.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close