logo

Ceny karpia 2017 - gdzie najtaniej?

19gru 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Karp to tradycyjna świąteczna potrawa, której nie może zabraknąć na wigilijnym stole. W zależności od sklepu, ceny karpia mogą różnić się nawet dwukrotnie. Przygotowaliśmy dla Was tegoroczne zestawienie cen najbardziej świątecznej ryby i sprawdziliśmy, gdzie za karpia zapłacicie najmniej.

Reklama

Przed Świętami, kiedy wydatków związanych z przygotowaniem Bożego Narodzenia naprawdę nie brakuje, szukamy wszelkich sposobów, żeby oszczędzić. Koszty możemy zminimalizować korzystając z promocji na artykuły spożywcze, z których później przygotujemy pyszne, tradycyjne potrawy świąteczne. W naszym ostatnim artykule znajdziecie porównanie cen wybranych produktów na Święta. Sprawdziliśmy oferty sklepów i wiemy, gdzie w dobrej cenie kupicie pierogi, barszcz czy kilogram mandarynek. Do listy chcemy dołączyć także karpia - najbardziej świąteczną rybę, która musi pojawić się na wigilijnym stole. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie cen karpia 2017 w supermarketach. Znajdziecie w nim, między innymi, takie dyskonty jak: Lidl, Biedronka, Tesco czy Auchan

Nie dajmy się zwariować...

Oszczędzanie oszczędzaniem, ale w tym świątecznym szale nie dajmy się zwariować! Zapewne widzieliście już słynne walki o karpia w znanych supermarketach, gdzie ludzie potrafili nawet uciec się do rękoczynów, żeby w promocyjnej cenie kupić karpia. Naszym zdaniem trzeba do tego podejść z dystansem :-) Oczywiście warto korzystać z promocji, ale nie za wszelką cenę. Zamiast ustawiać się w długiej kolejce i bić się o karpia w promocji, możecie zobaczyć, gdzie kupicie go w dobrej cenie nawet bez rabatu!

Ceny karpia 2017

Ceny karpia 2017

W naszym zestawieniu znajdziecie ceny za 100 g świeżego karpia (płat ze skórą lub patroszony) oraz datę rozpoczęcia oferty w danym supermarkecie. Gdzie zapłacicie za niego najmniej?

Sklep Cena Oferta ważna od
 Intermarche 1,49 zł 19.12 
Auchan 1,69 zł  19.12
Biedronka 1,79 zł 18.12
Netto 1,79 zł  19.12
Lidl 1,99 zł 18.12
 Kaufland 2,69 zł  14.12
Tesco 2,99 zł 19.12
Aldi 2,99 zł 22.12
POLOmarket 2,99 zł 20.12

Najmniej za świeży płat karpia 100 g zapłacicie w Intermarche - tylko 1,49 zł. Ale w Biedronce przy zakupach za minimum 99 zł, za 100 g karpia zapłacicie nie 1,79 zł a 0,99 zł! Jeśli więc macie do zrobienia większe przedświąteczne zakupy, warto wybrać się do tego supermarketu. Promocja ta obowiązuje do 20 grudnia włącznie. 

Mamy nadzieję, że dzięki naszemu porównaniu cen popularnych produktów świątecznych oraz karpia, uda Wam się oszczędzić na przedświątecznych zakupach, jeśli te dopiero przed Wami :-) Jeżeli natomiast nie mieliście jeszcze czasu, żeby pomyśleć o niezbędnych Wam produktach i nie macie prezentów dla swoich bliskich, wiemy, gdzie zdążycie je zamówić z gwarancją dostawy przed Świętami!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close