logo

CENEOPLAŻE: zabawa, konkursy i rabaty

02lip 2015

Kategoria: Inspiracje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Najpopularniejsza porównywarka cen w Polsce CENEO oraz sklep internetowy RedCoon.pl wyruszają nad morze! Dowiedz się co możesz otrzymać, kiedy spotkasz ich na jednej z polskich plaż.

Zapewne nieraz spotkałeś się z CENEO w wirtualnej rzeczywistości. Jeśli preferujesz zakupy RTV i AGD w sieci, na pewno także korzystałeś z usług sklepu internetowego redcoon.pl. Teraz masz szansę spotkać się z nimi na żywo podczas akcji CENEOPLAŻE - są to wydarzenia organizowane przez CENEO. Głównym partnerem akcji jest właśnie redcoon.pl. Dzięki współpracy tych dwóch serwisów, możemy skorzystać z wielu atrakcji, konkursów, a także otrzymać liczne prezenty, rabaty czy gadżety. Oto dni i miejsca, w których będziemy mogli wziąć udział w akcji CENEOPLAŻE.

To świetna zapowiedź rozpoczynającego się właśnie lata. Z pewnością nie będziemy się nudzić! Szczegóły akcji można śledzić na Facebookowych fanpage'ach CENEO i redcoon PL. Na plaży od rana do wieczora będzie można wziąć udział w konkursach, wspólnie poćwiczyć na plaży (zumba, fitness) czy zmierzyć się na konsolach lub symulatorze.

Dla Ciebie

Co możesz jeszcze zyskać oprócz świetnej zabawy? Doszły nas słuchy, że redcoon.pl będzie rozdawał vouchery o wartości 50 zł na zakupy (ważny do 30.09.2015), a w całej strefie CENEOPLAŻY będzie można skorzystać z darmowego Wi-Fi.

Jeżeli akurat w tym czasie wybierasz się nad morze, to świetnie się składa. Szukaj hostess CENEO oraz redcoon.pl i baw się dobrze! Życzymy wszystkich udanych wakacji. Nie zapomnijcie się do nich dobrze przygotować

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close