logo

CDA.pl - jak korzystać i co warto wiedzieć? Sprawdzamy!

24lip 2018

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Marta Wacław

0

Nie lubicie być ograniczeni przez program telewizyjny? Chcecie o dowolnej porze w dowolnym miejscu oglądać kultowe filmy lub grać w gry online bez ograniczeń? Sprawdziliśmy serwis CDA.pl! Instrukcję rejestracji krok po kroku oraz wszystko, co warto wiedzieć o CDA.pl, znajdziecie w naszym artykule.

Reklama

Ile razy zdarzyło Wam się przegapić długo wyczekiwaną premierę kinową lub nie zdążyć na film, który leciał w telewizji? A może zamiast oglądania filmów w wolnych chwilach uwielbiacie grać w gry i jest to forma rozrywki, która Was odpręża i pobudza Waszą wyobraźnię? Jeśli jeszcze nie korzystaliście z serwisu CDA.pl koniecznie sprawdźcie, jak zacząć przygodę z tą platformą!

CDA.pl - co to takiego?

CDA.pl co to takiego jak korzystać

Zapewnie nie raz słyszeliście o platformach Netflix, Showmax czy Player.pl, dzięki którym o dowolnej porze, w dowolnym miejscu możecie oglądać w dobrej jakości filmy i seriale. CDA.pl to jeden z najchętniej odwiedzanych i najpopularniejszych serwisów VoD, który daje użytkownikom dostęp do podobnych treści (filmów, gier online). Według badań Gemiusa CDA.pl znajduje się w czołówce tego typu serwisów w Polsce, miesięcznie odwiedza go nawet 7,5 mln użytkowników:

CDA.pl co to takiego jak korzystaćŹródło: https://www.antyradio.pl

Niestety, w serwisie tym bardzo często znajdziecie także pirackie kopie najnowszych filmów wgrywane przez samych użytkowników. Tego typu wideo zostają jednak usunięte na prośbę właściciela praw autorskich lub po zgłoszeniu go do serwisu. Jeżeli więc zauważycie tego typu sytuację - możecie napisać wiadomość bezpośrednio do obsługi platformy CDA.pl.

Co znajdziecie na CDA.pl?

W bazie serwisu CDA.pl znajduje się ponad 2,5 tys. filmów pełnometrażowych oraz 15 pełnych sezonów seriali i jest ona sukcesywnie rozbudowywana. Ponadto, dzięki CDA.pl uzyskacie dostęp do gier online i wideo użytkowników, które będziecie mogli oglądać bezpłatnie. W dużym uproszczeniu można stwierdzić, że jest to Netflix i YouTube w jednym. Jak dokładnie działa serwis? Ile zapłacicie za jego korzystanie? Jak będziecie mogli go przetestować za darmo?

Rejestracja krok po kroku

Jeżeli chcecie uzyskać możliwość komentowania, udzielania się w dyskusjach z użytkownikami, musicie zarejestrować się na stronie CDA.pl. Nie martwcie się - to bardzo proste! :-)

1. Wejdź na stronę CDA.pl i kliknij w przycisk "Rejestracja" (znajduje się w prawym, górnym rogu serwisu):

CDA.pl co to takiego jak korzystać

2. Wypełnij formularz rejestracyjny (login, hasło, e-mail, data urodzenia, płeć) oraz zaakceptuj regulamin:

CDA.pl co to takiego jak korzystać

Rejestracja w serwisie jest bezpłatna, ale nie daje Wam ona dostępu do wszystkich opcji. Po rejestracji będziecie mogli udzielać się w dyskusjach, zostawiać własne komentarze czy wgrywać wideo, jednak nie uzyskacie możliwości oglądania wszystkich filmów wysokiej jakości. Taką możliwość da Wam jedynie konto CDA Premium, które teraz będziecie mogli wypróbować całkowicie bezpłatnie.

CDA Premium - co warto wiedzieć?

CDA.pl co to takiego jak korzystać

Konto CDA Premium jest przeznaczone dla wszystkich, którzy legalnie, o dowolnej porze chcą oglądać filmy i seriale niedostępne dla normalnych użytkowników, dostarczone wyłącznie przez zweryfikowanych dystrybutorów, w najlepszej jakości. Obecnie w bazie CDA Premium znajdziecie dostęp do 4773 pozycji. Co jeszcze daje Wam konto premium, poza dostępnem do filmów niedostępnych dla innych użytkowników?

Zalety:

  • możliwość wyłącznia reklam w całym serwisie,
  • priorytetowy transfer dla użytkowników premium,
  • korzystanie jednocześnie na 3 różnych urządzeniach,
  • możliwość rezygnacji w każdym momencie,
  • 14 dni darmowego testu.

Chcecie wypróbować konto CDA Premium i sprawdzić jak to działa? Możecie to zrobić bezpłatnie aż przez 14 dni!

CDA Premium - jak wypróbować przez 14 dni za darmo?

1. Wejdź na stronę CDA.pl i kliknij w opcję CDA Premium:

CDA.pl co to takiego jak korzystać

2. Kliknij na zielony przycisk z napisem: "Kliknij tutaj i wypróbuj przez pierwsze 14 dni bezpłatnie".

3. Zarejestruj się (podaj e-mail i stwórz hasło):

CDA Premium 14 dni za darmo

4. Wybierz metodę płatności:

Przez 14 dni konto CDA Premium jest bezpłatne i nie poniesiecie żadnych opłat w związku z aktywacją. Po tym okresie opłata wynosi 19,90 zł, ale w dowolnym momencie możecie zrezygnować z subskrypcji. Żeby wypróbować CDA Premium przez 14 dni za darmo, konieczny jest wybór metody ewentualnej, późniejszej płatności (jeśli zdecydujecie się na stałe korzystać z CDA Premium). Z bezpłatnego okresu próbnego skorzystacie wyłącznie wybierając płatność kartą kredytową:

CDA Premium 14 dni za darmo

Po wpisaniu danych z karty uzyskacie dostęp do CDA Premium na 14 dni bez opłat. Tak, jak wspominaliśmy, w dowolnym momencie możecie zrezygnować z subskrypcji, także bez obaw :-)

Abonament CDA Premium - porównanie cen z innymi serwisami

Serwis Cena za subskrypcję na 30 dni
CDA.pl 19,90 zł
Showmax 19,90 zł
IPLA 20 zł
Netflix 34 zł

CDA.pl to jedna z najtańszych subskrypcji, zaraz obok platformy Showmax. W naszym osobnym artykule znajdziecie dokładne porównanie serwisów Showmax i Netflix oraz dowiecie się, jak je przetesować za darmo. Każda z wymienionych przez nas platform posiada inną bazę i to Wy ostatecznie musicie zdecydować, z którego serwisu będziecie na stałe korzystać. My zachęcamy Was do przetestowania każdego z nich bezpłatnie i wypróbowania :-)

Wakacje to doskonały czas żeby nadrobić kinowe zaległości i obejrzeć wszystkie filmy z listy do obejrzenia. Ale jeżeli w czasie urlopu chcecie nadrobić nie tylko filmowe, ale również książkowe braki - mamy dla Was spis promocji, z których właśnie teraz skorzystacie w księgarniach.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close