logo

CCC: 30% rabatu na wybrane obuwie i torby. Zobacz promocję!

19wrz 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Kto z Was chciałby kupować taniej obuwie? Z pewnością każdy. Więc jeśli jeszcze nie jesteście zarejestrowani w Klubie CCC, koniecznie do niego dołączcie. A co dostaniecie w zamian?

Reklama

Każdy sklep w zamian za dołączenie do newslettera lub rejestrację na stronie daje swoim klientom jakieś profity. I naprawdę warto z nich korzystać, ponieważ zostawienie swoich danych nie jest wcale takie straszne, jak Wam się wydaje. Po pierwsze, to oszczędność czasu, ponieważ nie musicie za każdym razem, kiedy składacie zamówienie, wpisywać swoich danych osobowych do wysyłki. Po drugie, rejestrując się na stronie sklepu możecie korzystać z wielu akcji promocyjnych, które nie są dostępne dla osób nie należących do klubu. Teraz CCC ma dla Was właśnie taką promocję. Ale skorzystają z niej wyłącznie członkowie Klubu CCC.

CCC promocje

Dodatkowe 30% rabatu w CCC

Podobno upały mamy już za sobą, za kilka dni przywita nas kalendarzowa jesień, najwyższy czas, żeby pomyśleć o nowych botkach lub półbutach na jesienną aurę. A jeśli chcecie zaoszczędzić na zakupach, teraz wszyscy klubowicze CCC do 25 września mogą skorzystać z rabatu -30% na:

  • torby
  • półbuty
  • baleriny
  • czółenka
  • obuwie sportowe

Do niedzieli zostało sporo czasu, więc nawet jeśli jeszcze nie posiadacie swojej karty Klubu CCC, możecie bardzo łatwo, a co najważniejsze bezpłatnie, ją założyć i cieszyć się z dodatkowych promocji. Jak to zrobić?

Karta CCC Klub

Są dwa wyjścia. Możecie bardzo szybko założyć kartę i dołączyć do klubu podczas zakupów w dowolnym salonie CCC albo dokonać rejestracji poprzez formularz dostępny na stronie ccc.eu/pl/club:

CCC rejestracja karta klubu

Musicie w nim podać podstawowe dane, takie jak imię, nazwisko, numer telefonu, e-mail oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie newslettera, a także przystać na warunki regulaminu. A po dokonaniu rejestracji będziecie mogli korzystać ze wszystkich przywilejów klubowiczów! :)

Mamy dla Was jeszcze inne promocje obuwnicze, z których skorzystacie także nie będąc klubowiczami danego sklepu.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close