logo

Castorama: tylko teraz do 20 rat 0% na wszystko

05wrz 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Remont przeciąga się w nieskończoność, a Wy nadal nie widzicie końca? Zakładany budżet, który miał wystarczyć na wszystkie prace, powoli się kończy? Dobrze się składa, ponieważ teraz skorzystacie w Castoramie z promocji nawet do 20 rat 0%. Więcej szczegółów znajdziecie w naszym artykule.

 

Reklama

Każdy z nas zna chyba sytuację, kiedy remont, który z założenia miał potrwać miesiąc, przeciąga się w nieskończoność, a ze względu na nieprzewidziane wydatki, pieniędzy powoli zaczyna brakować. Nie martwcie się, nie tylko Was to spotyka :-) Niestety, w przypadku tego typu prac, nie wszystko można przewidzieć i nawet jeśli zaplanowaliście sobie wydatki z założenia większe, nawet "górka" może Wam nie starczyć na wszystkie niezbędne materiały budowlane i elementy wyposażenia wnętrz. Całe szczęście, co jakiś czas w sklepach pojawiają się promocje ratalne. Z takiej skorzystacie właśnie teraz w Castoramie.

Jak skorzystać z rat 0% w Castoramie?

  1. Maksymalnie do 9 września zróbcie zakupy w Castoramie za min. 100 zł.
  2. W przypadku zakupów online - jako opcję płatności wybierzcie eRATY:
  3. Przy zakupach w sklepie stacjonarnym udajcie się do punktu ratalnego i rozłóżcie swoje zakupy na korzystne raty 0%.

To wszystko! Proste, prawda? :-) Promocją ratalną objęty jest cały asortyment marketów budowlanych Castorama i skorzystacie z niej w każdym sklepie stacjonarnym oraz online bez wychodzenia z domu.

Wszystko, czego potrzebujecie... na raty

Macie już wybrane wymarzone płytki do łazienki, zabrakło Wam materiałów budowlanych lub nie starczyło już budżetu na dekoracje i dodatki? Wszystko, czego potrzebujecie do domu, możecie zamówić przez internet na stronie Castoramy nie martwiąc się o pieniądze.

Zamiast wydawać wszystkie swoje oszczędności, rezygnować z zakupu niektórych rzeczy do domu, skorzystajcie z rat 0%. W ich przypadku macie pewność, że spłacacie wyłącznie koszt zakupu danych towarów, bez dodatkowych opłat czy odsetek. Nie będziecie więc obciążeni żadnymi kosztami :-) Castorama to oczywiście nie jedyny sklep, który oferuje promocje ratalne. Gdzie jeszcze skorzystacie z opcji rat 0%?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close