logo

Castorama: meble do ogrodu w promocji - zniżki i rabaty

12kwi 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Wielu z Was z pewnością rozpoczęło już sezon ogródkowy, zorganizowało pierwszego w tym roku grilla i zabrało się za wielkie robienie porządków w ogrodzie. Do pełni szczęścia brakuje Wam już tylko pięknych mebli, które będą świetnie prezentowały się na tarasie? Szukacie większego zestawu, który pomieści całą Waszą rodzinę podczas imprez na świeżym powietrzu? W Castoramie skorzystacie z promocji!

Reklama

W tym roku temperatury w niektórych miejscach w Polsce osiągnęły już nawet 20 stopni. Wielu z Was zapewne skorzystało z pięknej pogody, zabrało się za upiększanie swoich ogrodów, robienie porządków, sadzenie kwiatków i drzewek. Jeżeli często organizujecie grille dla znajomych, imprezy w ogródku i kochacie spędzać wolny czas na świeżym powietrzu, potrzebujecie odpowiednich mebli do ogrodu.

Castorama meble do ogrodu promocje

Skoro trafiliście na naszego bloga GdziePromocja.pl, nie obejdzie się u nas oczywiście bez zniżek i rabatów. Dobre okazje na meble ogrodowe znaleźliśmy w Castoramie :-) Z łatwością odróżnicie produkty objęte promocją od tych w standardowej cenie - obniżki zaznaczone są kolorem żółtym.

Meble do ogrodu - jakie promocje w Castoramie?

Szukacie dodatkowych krzeseł? Całego modułu i zestawu mebli do ogrodu z technorattanu? Często urządzacie przyjęcia i grille, dlatego przyda Wam się duży stół i krzesła do ogrodu? Zobaczcie, jakie zestawy mebli ogrodowych kupicie w promocji w Castoramie.

 

Gotowe zestawy mebli tarasowych

  • Gotowy zestaw mebli do ogrodu Denia Akacja - 1298 zł za komplet 

Meble do ogrodu castorama promocja

Castorama meble do ogrodu promocje

Castorama meble do ogrodu promocje

  

Stoły i krzesła w promocji 

Castorama meble do ogrodu promocje

Dzięki tym promocjom odpowiednio przygotujecie się do nowego sezonu w ogródku :-) W Castoramie do 20 kwietnia trwa także urodzinowa loteria. Możecie wygrać metamorfozę Doroty Szelągowskiej o wartości 100 tysięcy zł, samochód i wiele innych nagród. Szczegóły loterii znajdziecie w naszym wcześniejszym artykule: Wygraj metamorfozę Doroty Szelągowskiej i 22 tys. innych nagród na 22. urodziny Castoramy!

W urządzeniu swojego ogrodu i zrobieniu większych porządków pomogą Wam także zniżki i rabaty poniżej. 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close