logo

Castorama: coroczna wyprzedaż nawet do -70%

21sie 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Jak co roku, do sieci marketów budowlanych Castorama zawitała coroczna wielka wyprzedaż. Rabatami nawet do 70% został objęty asortyment ze wszystkich działów, a z rażąco niskich cen skorzystacie tylko przez kilka dni. Do kiedy potrwa wielka wyprzedaż w Castoramie?

 

Jeżeli w najbliższych dniach planowaliście zakupy w Castoramie lub rozglądacie się właśnie za promocjami na materiały budowlane lub elementy wyposażenia wnętrz, w sieci tych marketów budowlanych wystartowała coroczna wielka wyprzedaż. Tradycyjnie, wysokie rabaty obejmują niemalże cały asortyment, a ze zniżek możecie skorzystać wyłącznie stacjonarnie. Na stronie sklepu internetowego Castorama możecie jednak najpierw zobaczyć, na co chcielibyście zapolować, a później wybrać się po te produkty do sklepu stacjonarnego żeby nie tracić czasu na poszukiwania :-)

Wielka wyprzedaż w Castoramie do -70% już trwa!

Tak, jak wspominaliśmy, produkty w promocji w ramach wielkiej wyprzedaży w Castoramie kupicie wyłącznie stacjonarnie.

  • Wyprzedaż w sklepach stacjonarnych - przed każdym działem, na specjalnie przygotowanych stoiskach, powinny znaleźć się produkty, które będą zawierały niższą, wyprzedażową cenę. Przecen szukajcie także na półkach ze specjalną etykietą - asortyment objęty promocją będzie specjalnie oznaczony.

Z naszego doświadczenia i obserwacji z poprzednich lat wynika, że asortyment wyprzedażowy w marketach budowlanych Castorama może się różnić, więc niekoniecznie to, co znajdziecie w jednym sklepie, będziecie mogli kupić stacjonarnie w obniżonej cenie w innym markecie w okolicy. Dlatego zastanówcie się wcześniej, co będzie Wam potrzebne, a później sprawdźcie na stronie lub wybierzcie się do najbliższego sklepu Castorama i kupcie to korzystając z obniżek wyprzedażowych.

Kiedy coroczna wyprzedaż w Castoramie?

Wyprzedaż w Castoramie zwykle organizowana jest pod koniec wakacji. Tak było co roku i dokładnie tak samo jest również i tym razem. Z rabatów sięgających nawet 70% na wybrane produkty skorzystacie od środy 21 sierpnia do 25 sierpnia, więc zaledwie kilka dni. Sezon remontowy w pełni, a to doskonała okazja żeby jeszcze teraz oszczędzić na zakupie farb, płytek do łazienki czy dekoracji.

Tak było rok temu:

A jakie produkty, w ramach wielkiej wyprzedaży w Castoramie, kupicie tym razem przecenione nawet o 70%? Pochwalcie się z nami swoimi łupami!

Przypominamy także, że jeszcze do 22 sierpnia skorzystacie również z wielkiej wyprzedaży w Leroy Merlin. Tam na zakupie wybranego asortymentu zaoszczędzicie nawet 400 zł, a w promocji znajdziecie materiały budowlane, meble i sprzęt do ogrodu, dekoracje i wiele dodatków. Jeśli więc właśnie urządzacie swoje wymarzone mieszkanie, robicie wielki remont i szukacie każdej możliwej okazji do oszczędzania, poniżej jeszcze więcej zniżek, dzięki którym kupicie wszystko, co potrzebne do wykończenia swojego wnętrza.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close