logo

Cash back: wiemy, gdzie dostaniesz zwrot za zakupy!

20paź 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Chcecie dostać zwrot części wydanych środków na kartę podarunkową? A może wolicie, żeby kasa wróciła na Wasze konto? Wiemy, w jakich sklepach dostaniecie zwrot pieniędzy za swoje zakupy. Sprawdźcie!

Reklama

Kto powiedział, że kupowanie zawsze musi wiązać się tylko i wyłącznie z wydawaniem pieniędzy? Czasami część swoich środków, które zostawicie w danym sklepie, możecie dostać z powrotem na kolejne zakupy w tym samym sklepie lub sklepach partnerskich. A gdzie aktualnie skorzystacie z akcji cash back?

Nawet 650 zł zwrotu

Akcja promocyjna Electrolux

Urządzacie swoje mieszkanie? Szukacie idealnego sprzętu do kuchni? Teraz za zakup co najmniej trzech urządzeń do zabudowy marki Electrolux otrzymacie kartę przedpłaconą ze zwrotem 50% ceny najtańszego urządzenia (ale nie więcej, niż 650 zł).

Jak wziąć udział w akcji cash back od Electrolux?

  1. kup co najmniej 3 urządzenia do zabudowy marki Electrolux spośród: piekarników, płyt, zmywarek lub lodówek (zakup musi być dokonany w jednej sieci handlowej) o łącznej wartości minimum 4000 zł
  2. zachowaj dowód zakupu (fakturę lub paragon)
  3. zarejestruj się na stronie www.electrolux.pl/promocje

Przed rejestracją przygotujcie sobie skany dowodów zakupu, a także skany kart gwarancyjnych, ponieważ bez nich rejestracja będzie niemożliwa. Akcja trwa do 31 grudnia. Wszystkie produkty objęte promocją znajdziecie na stronie Electro.pl :)

-> Sprawdź REGULAMIN promocji

Pieniądze lubią wracać!

Amica cash back

Kolejna akcja cash back ze sprzętem kuchennym, tym razem marki Amica. Możecie zyskać aż 350 zł i dodatkowe 10% zniżki dla swoich bliskich.

Wystarczy, że maksymalnie do 31 grudnia kupicie piekarnik i płytę Amica objęte promocją za minimum 1200 zł, dokonacie rejestracji swojego zakupu na stronie Amica.pl/pieniadzelubiawracac. Po tym otrzymacie 250 zł zwrotu na konto i kartę z rabatem 10%. Jeśli obdarujecie kartą swoich bliskich, którzy dokonają zakupu, dostaniecie dodatkowe 100 zł zwrotu! Lista wszystkich piekarników i płyt znajduje się na stronie z promocją.

-> REGULAMIN akcji promocyjnej

Saturn płaci za zakupy

Saturn cash back

Chcecie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu? Wiemy, jak to zrobić! Teraz dzięki akcji cash back od Saturna, za każde 1000 zł zostawione w sklepie ze sprzętem RTV i AGD otrzymacie 100 zł na kartę podarunkową, którą będziecie mogli wykorzystać w sieciach sklepów Piotr i Paweł. Promocja potrwa jeszcze do 26 października. Szczegóły w regulaminie. Jakie marki biorą udział w akcji? Panasonic, LG, Amica, Apple, Huawei, Acer. Dokładną listę z produktami zobaczycie na stronie.

Czasami wydawanie pieniędzy może wiązać się z przyjemnościami :) Kto nie chciałby dostać zwrotu części swoich pieniędzy za zakupy? Tym bardziej, jeśli i tak macie w planach zakup sprzętu RTV czy AGD. Przy okazji możecie na tym oszczędzić!

Akcje cash back stają się coraz bardziej popularne. Jednak standardowo większość sklepów decyduje się raczej na obdarowywanie swoich klientów drobnymi upominkami. Zobacz:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close