logo

Carrefour Zakupy Codzienne: Produkty bio w promocji do -40%

06cze 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Weronika Mazerska

0

Produkty bio cieszą się coraz większą popularnością i są coraz szerzej dostępne do kupienia w wielu supermarketach. Jeśli kupujecie produkty ekologiczne lub chcecie je wypróbować, Carrefour Codzienne Zakupy przygotował ciekawą promocję, a wiele artykułów spożywczych i nie tylko taniej nawet o 40%. Sprawdźcie, jak skorzystać z promocji.

Reklama

Produkty bio są wytwarzane naturalnymi metodami rolnictwa, a do ich uprawy stosowane są tylko naturalne środki uprawy roślin. Ekologiczne uprawy są bezpieczniejsze i zdrowsze dla nas, ale i dla całego środowiska. Produkty posiadające certyfikat ekologiczny są hodowane zgodnie z naturą. Szeroki asortyment artykułów bio zakupicie w Carrefour Zakupy Codzienne. Sprawdziliśmy dla Was, na które produkty z oferty warto zwrócić szczególną uwagę.

Skąd wiemy, że produkt jest bio?

Pamiętajcie, że produkt ekologiczny musi posiadać certyfikat unijny. Bez odpowiedniego oznaczenia, nie kupimy bio produktu. Wiele firm próbuje sprzedawać swoje produkty z wieloma oznaczeniami, które mogą sugerować, że jest to artykuł ekologiczny, dlatego czytajcie etykiety i szukajcie takiego oznaczenia:

  • Od 1 lipca 2010 r. obowiązuje nowe logo rolnictwa ekologicznego. Logo musi być umieszczane na wszystkich paczkowanych produktach ekologicznych, które zostały wyprodukowane przez producentów państw członkowskich Unii Europejskiej zgodnie z wymogami kontroli produkcji ekologicznej UE i które mają być wprowadzone do obrotu jako ekologiczne.

Produkty bio w promocji do -40%

Carrefour Zakupy codzienne przygotował promocję na produkty ekologiczne. W przecenie znajdziecie: owoce i warzywa, produkty dla dzieci, napoje i chemię ekologiczną! Wybór jest naprawdę spory. Pamiętajcie, że z usług Carrefour Zakupy Codzienne z dostawą skorzystacie tylko w Warszawie i okolicy, Katowicach i wybranych dzielnicach Krakowa. Promocja jest ważna do 22 czerwca, więc korzystajcie!

Owoce i warzywa bio

W obniżonej cenie kupicie m.in banany, paprykę, buraka, nektarynki, ogórki kiszone i wiele więcej. Wszystkie produkty posiadają unijny certyfikat ekologiczny. Pamiętajcie, że ekologiczne owoce i warzywa nie są pryskane szkodliwymi opryskami, dlatego możemy spokojnie jeść warzywa ze skórką, w której znajduje się przecież najwięcej witamin.

 

Produkty dla dzieci bio

Żywienie dziecka od pierwszych miesięcy jego życia jest bardzo ważne. W ofercie Carrefour Codzienne Zakupy znajdziecie wiele ekologicznych obiadków, deserków oraz kaszek od znanych marek, jak Gerber, Humana. Zadbajcie o zdrowie dzieci już od samego startu.

 Napoje bio 

W ofercie znajdziecie np. syropy ekologiczne, napój migdałowy, czy napój kokosowy. Jest to ciekawa opcja, jako dodatek do letniej wody, czy kawy. Samo zdrowie!

Środki czystości bio

Na rynku pojawia się coraz więcej ekologicznych produktów, które posiadają przyjazny skład, nie są testowane na zwierzętach oraz wytwarzane są z myślą o naszym środowisku. W ofercie dostępne są sodowe tabletki do zmywarek oraz środki czystości do kuchni i łazienki, płyny do podłogi i wiele innych.

Jak widzicie, wybór produktów ekologicznych jest bardzo szeroki, my wybraliśmy dla Was tylko kilka z nich. Cały asortyment artykułów bio znajdziecie na stronie Carrefour Codzienne Zakupy - pamiętajcie, że do 22 czerwca mają one obniżone ceny. A jeżeli nie zdążycie z nich skorzystać lub mieszkacie w mieście, w którym nie ma możliwości zamówienia z Carrefoura, zobaczcie jeszcze więcej promocji i kodów rabatowych na żywność:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close