logo

Carrefour: za stary plecak 15 zł rabatu na zakup nowego

14sie 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Nowy rok szkolny tuż, tuż, a przed Wami najtrudniejsze zadanie, czyli skompletowanie wyprawki dla dziecka i zakup najważniejszego jej elementu - plecaka? Teraz przynosząc swój stary model do sklepów Carrefour, otrzymacie 15 zł na zakup nowego. Jak skorzystać z tej promocji?

 

Reklama

Dzieci korzystają jeszcze w najlepsze z wakacji i cieszą się ich ostatnimi tygodniami, ale rodzice pociech udających się we wrześniu do szkoły myślą już o kompletowaniu wyprawki dla swoich maluchów. Największym wyzwaniem jest jednak zwykle zakup odpowiedniego plecaka. Dlaczego? Powinien on nie tylko podobać się dziecku, ale także być pojemny i przede wszystkim wygodny. Jak wybrać plecak szkolny, żeby dziecko miało zdrowe plecy? Tego dowiecie się z naszego wcześniejszego wpisu. Dla młodszych dzieci, szczególnie dla pierwszaków, którzy w tym roku po raz pierwszy w swoim życiu przekroczą szkolny próg, polecamy raczej tornistry, które są lepszym rozwiązaniem dla mniejszych pociech. Na co zwracać uwagę przy jego wyborze? Jaki tornister dla pierwszoklasisty kupić? W naszym wcześniejszym artykule podpowiadamy, który model wybrać i gdzie szukać okazji do oszczędzania. Ze specjalnej promocji na powrót do szkoły skorzystacie także do końca sierpnia w sklepach Carrefour.

Jak odebrać e-kupon 15 zł na zakup nowego plecaka w Carrefour?

  1. W terminie trwania promocji (14-31.08) wybierzcie się do wybranego sklepu Carrefour w Polsce (lista sklepów biorących udział w akcji dostępna na stronie).
  2. Zabierzcie ze sobą stary plecak.
  3. Udajcie się ze starym plecakiem do Punktu Obsługi Klienta sklepu Carrefour.
  4. Odbierzcie swój e-kupon o wartości 15 zł na zakup nowego plecaka.

Swój bon będziecie mogli zrealizować w czasie trwania promocji, czyli do 31 sierpnia. Wystraczy, że wspólnie z dzieckiem wybierzecie plecak, który mu się podoba, i który będzie wygodny, a przy kasie pokażecie swój e-kupon, który upoważni Was do zniżki 15 zł. Wybór modeli objętych promocją jest tak duży, że Wasza pociecha na pewno znajdzie coś dla siebie:

Gdzie jeszcze, poza Carrefourem, kupicie plecaki i tornistry dla uczniów z rabatem? Przygotowaliśmy dla Was osobne zestawienie okazji i innych promocji, dzięki którym taniej skompletujecie szkolną wyprawkę.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close