logo

Carrefour: testuj ZA DARMO produkty marki P&G

17cze 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Jeśli chcesz testować produkty marki Procter&Gamble zupełnie za darmo, już dzisiaj wybierz się do Carrefoura i kup artykuły objęte akcją - wszystkie koszty zostaną Ci zwrócone.

Jeśli jeszcze nigdy nie byłeś testerem produktów, może warto spróbować właśnie teraz? Carrefour we współpracy z Procter&Gamble daje Ci tą możliwość. Najlepsze we wszystkim jest to, że możesz testować te produkty zupełnie za darmo. Zapoznaj się z regulaminem i weź udział w ciekawej akcji.

Zasady akcji

Jeśli chcesz wziąć udział w akcji Wielkiego Testowania, na wstępie musisz wybrać się do sklepu Carrefour i kupić produkty wskazanych marek P&G:

Pamiętaj, że jeśli kupisz te same produkty, ale w innym sklepie, nie spełnisz warunków regulaminu oraz nie dostaniesz zwrotu za zakupy. Kolejną, ważną zasadą, jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego, w którym umieścisz recenzję testowanego produktu.

Warunkiem oczywistym jest także zachowanie dowodu zakupu - paragonu lub faktury. Zgłoszenia można przesyłać do 31 sierpnia 2015 r.

Testowanie za darmo

W regulaminie akcji Wielkie Testowanie zawarte są informacje o tym, że jeśli uczestnik spełni wszystkie wymagania konkursu, będzie przysługiwać mu zwrot kwoty pieniężnej nie niższej niż cena rekomendowana zakupionego produktu. Przy okazji zwykłych zakupów w Carrefourze możesz zatem wziąć udział w korzystnej akcji - czemu by nie spróbować? Życzymy miłego testowania ;-)

Wyszukujemy takie akcje specjalnie dla Was - sprawdźcie zatem co jeszcze możecie otrzymać za darmo:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close