logo

Candy rozdaje zapas kapsułek nawet na cały rok!

18maj 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Jeśli chcecie kupić nową pralkę czy zmywarkę i w pakiecie dostać także kapsułki, dzięki którym Wasze pranie będzie pachnące, a talerze będą lśniły - skorzystajcie z promocji Candy! Wszystkie szczegóły opisujemy dla Was w naszym tekście.

Reklama

Marka Candy zapewne jest Wam dobrze znana. W popularnych sklepach ze sprzętem RTV i AGD możecie znaleźć jej produkty, zazwyczaj w dużo niższych cenach niż konkurencji. Jednak sam zakup pralki czy zmywarki to nie koniec. Żeby z nich skorzystać potrzebne Wam będą oczywiście środki piorące lub czyszczące, które do najtańszych niestety nie należą. Ale nie ma innego wyjścia... prawda?

Jeden zakup - wiele korzyści

Kapsułki Candy

Może jednak coś na to poradzimy! :-) Po pierwsze, możecie korzystać z promocji na kapsułki do pralki lub zmywarki - my zawsze wyszukamy dla Was korzystne okazje. Po drugie, możecie także skorzystać z akcji promocyjnej przygotowanej przez wspomnianą markę Candy.

Jeżeli właśnie stoicie przed wyborem nowej pralki, pralko-suszarki lub zmywarki to teraz przy zakupie wybranych modeli marki Candy możecie otrzymać zapas kapsułek do prania lub zmywania nawet na cały rok! Jeden zakup to wiele korzyści dla Was! Zaoszczędzicie pieniądze, chodzenie po sklepach w poszukiwaniu odpowiednich kapsułek do prania lub zmywania, dzięki temu będziecie mili więcej czasu na relaks :-)

Jak wziąć udział w promocji?

Promocja Candy

  1. Kup pralkę, pralko-suszarkę lub zmywarkę marki Candy objęte promocją -> lista produktów biorących udział w akcji.
  2. Zarejestruj swój zakup dołączając dowód zakupu.
  3. Odbierz swój zapas kapsułek do prania lub zmywania nawet na rok.

Udział w promocji może wziąć każda osoba pełnoletnia, która dokona zakupu produktów objętych promocją i wypełni formularz maksymalnie do dnia 30 czerwca 2017 roku do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli nagród (wtedy zostaniecie poinformowani o zakończeniu akcji). Formularz zgłoszeniowy wygląda standardowo i zawiera podstawowe dane osobowe oraz informacje niezbędne do weryfikacji dokonanego zakupu:

Candy promocja

 

Pozostałe szczegóły znajdziecie w REGULAMINIE dostępnym na stronie promocji. Nagrodami w promocji są:

  • Zestaw detergentów do prania na 12 miesięcy: 5 opakowań Ludwik kapsułki do prania tkanin kolorowych oraz 2 opakowania Ludwik kapsułki do prania tkanin białych dla pierwszych 500 uczestników, którzy kupili na zasadach produkt z puntu 1 Załącznika nr 1 do Regulaminu.
  • Zestaw detergentów do prania na 6 miesięcy: 3 opakowania Ludwik kapsułki do prania tkanin kolorowych oraz 1 opakowanie Ludwik kapsułki do prania tkanin białych dla pierwszych 1000 osób, które kupiło produkty określone w punkcie 2 Załącznika nr 1 do Regulaminu.
  • Zestaw detergentów do zmywania na 6 miesięcy: 6 opakowań Ludwik All in one kapsułki do zmywarek lemon dla pierwszych 500 uczestników, którzy kupili Produkty określone w punkcie 3 Załącznika nr 1 do Regulaminu.

Gdzie można kupić produkty objęte promocją?

Candy promocja

W promocji Candy biorą udział dobrze Wam znane sklepy ze sprzętem RTV i AGD: RTV EURO AGD, Media Markt, Saturn, Electro i Avans, w których wyszukaliśmy dla Was modele pralek i zmywarek objętych promocją, które kupicie w naprawdę świetnej cenie:

RTV EURO AGD:

Candy promocja pralka RTV EURO AGD

Electro.pl:

Candy zmywarka promocja

 

Jeśli mieliście w planach wybór nowej pralki czy zmywarki to na pewno warto wziąć udział w tej promocji. Znaleźliśmy dla Was także świetne okazje na sprzęt RTV i AGD.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close