logo

Bransoletka YES gratis za zakupy w Intermarche

16gru 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Kolejna promocja, w której kupując raz, można zyskać dwa razy. Intermarche, podobnie jak Lidl, postanowił nagradzać za zakupy. Tylko 3 znaczki wystarczą, by odebrać darmową srebrną bransoletkę YES.

YES w Intermarche

AKTUALIZACJA! Akcja YES w Intermarche 2016 opisana szczegółowo w artykule:

Intermarche: pozłacany naszyjnik YES w prezencie - edycja 2016 - ZAPRASZAMY :-)

Jeszcze w listopadzie informowaliśmy o tegorocznej świątecznej akcji Lidla, w której za kilkukrotne zakupy za odpowiednią kwotę można dostać darmowy, profesjonalny nóż szefa kuchni. Bardzo podobny mechanizm ma promocja Intermarche - tutaj także należy zbierać naklejki, by wymienić je na nagrody.

Każdy, kto chce odebrać biżuterię YES, musi zebrać trzy naklejki. Te natomiast dostać można robiąc zakupy w marketach Intermarche za min. 100 zł. Promocyjną naklejkę można odebrać przy kasie, zaraz po dokonaniu zakupu. Promocja trwa do 21 grudnia 2014 roku.

Szybkie rachunki i już wiemy - aby zgarnąć darmową srebrną bransoletkę, musimy wydać w Intermarche 300 zł. Brzmi całkiem dobrze, zwłaszcza w porównaniu z promocją Lidla, gdzie nóż szefa kuchni jest prezentem za łączne zakupy za 600 zł. W okresie przedświątecznym większość osób robi więcej zakupów niż w pozostałym okresie. Kupujemy prezenty dla najbliższych, ale także zwiększają się nasze spożywcze zakupy - jeżeli więc każde sprawunki zrobimy w Intermarche, szansa na otrzymanie nagrody wzrasta.

Bransoletki YES dostępne są w trzech wzorach. Wartość prezentu to 59 zł.

Inne sposoby na biżuterię w promocji

Biżuteria to chyba jeden z najbardziej popularnych podarunków, jakie decydujemy się włożyć pod choinkę, zwłaszcza, jeżeli obdarowywaną osobą jest kobieta. Taki upominek może kosztować niemało, szczególnie jeżeli zdecydujemy się na zakup znanej marki. Na szczęście także na biżuterię dostępnych jest sporo promocji i kodów rabatowych. Poniżej przedstawiamy kilka z nich.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close