logo

Boże Narodzenie poza domem - oferty na Święta 2018 z rabatami

16paź 2018

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

W tym roku Boże Narodzenie planujecie spędzić poza domem? Możecie połączyć tradycję z nowoczesnością i na Święta wybrać się nad morze lub w góry z uroczystą Wieczerzą Wigilijną w cenie, dzieleniem się opłatkiem, ubieraniem choinki czy śpiewaniem kolęd. Wyszukaliśmy dla Was oferty wyjazdów na Boże Narodzenie 2018 z rabatami!

Reklama

Nie wyobrażacie sobie Bożego Narodzenia bez tradycyjnego ubierania choinki, składania sobie życzeń i dzielenia się opłatkiem oraz dwunastu potraw na wigilijnym stole, a jednocześnie marzycie o tym, żeby uniknąć przedświątecznej gorączki związanej z przygotowaniami? Decydując się na świąteczny wyjazd będziecie mogli połączyć tradycję z nowoczesnością i poza domem poczuć tę niezwykłą atmosferę Bożego Narodzenia. Wyjazdy na święta mają to do siebie, że poza zakwaterowaniem, w cenie otrzymujecie także uroczystą, przygotowaną specjalnie dla Was Wieczerzę Wigilijną, możliwość ubierania choinki, wspólnego śpiewania kolęd, a co najważniejsze, spędzenia czasu wspólnie z rodziną.

Święta poza domem - dlaczego warto zdecydować się na wyjazd?

My oczywiście nie chcemy Was namawiać do wyjazdu na Boże Narodzenie - to wyłącznie Wasza decyzja. Ale jeśli rozważacie wszystkie "za" i "przeciw", przedstawiamy Wam kilka argumentów, dla których warto przemyśleć świąteczny wyjazd.

Unikniecie przedświątecznej gorączki

  • Jeżeli zdecydujecie się na spędzanie Bożego Narodzenia poza demem, unikniecie wszystkich przygotowań związanych ze świętami - biegania po sklepach spożywczych, gotowania, pieczenia, mycia okien i sprzątania.

Spędzicie więcej czasu z najbliższymi

  • Zamiast poświęcać czas na bożonarodzeniowe przygotowania, spędzicie go w rodzinnym gronie z nabliższymi :-)

Oderwiecie się od codziennych obowiązków

  • Wyjazd na Boże Narodzenie pozwoli Wam zapomnieć nie tylko o przedświątecznej gorączce i przygotowaniach, ale również codziennych obowiązkach (ktoś przecież musi posprzątać i pozmywać po Wigilijnej Wieczerzy).

Jeżeli te argumenty Was przekonały i jesteście zdecydowani rzucić wszystko i na święta wyjechać do hotelu czy pensjonatu - podrzucamy Wam promocyjne oferty w różnych kierunkach na Boże Narodzenie 2018.

Oferty wyjazdów na Boże Narodzenie 2018 z rabatami

Nasze propozycje świątecznych wyjazdów zawierają w cenie uroczystą Wieczerzę Wigilijną z tradycyjnymi, świątecznymi potrawami.

Zakopane

Boże Narodzenie 2018 poza domem oferty

Boże Narodzenie w Zakopanem? W otoczeniu Tatr i najbliższych z pewnością poczujecie świąteczną atmosferę, a z naszym kuponem rabatowym oszczędzicie na bożonarodzeniowym wyjeździe. Za pobyt świąteczny w Pensjonacie u Kaśki zapłacicie 1149 zł za 2 osoby. W cenie: zakwaterowanie na 5 nocy, Kolacja Wigilijna, codzienne śniadania i obiadokolacje.

Ciechocinek

Boże Narodzenie 2018 poza domem oferty

Magiczne, niezapomniane Boże Narodzenie w Ciechocinku? Znaleźliśmy dla Was ofertę taniej o 300 zł. 6 noclegów, śniadania, Kolacja Wigilijna, 2 świąteczne obiady i kolacje w Pałacu Łazienki II, to wszystko otrzymacie w cenie 1314 zł.

Mścice k. Koszalina

Boże Narodzenie 2018 poza domem oferty

A może morze? Za pobyt 4-dniowy w 3* Hotelu Verde w Miścicach koło Koszalina zapłacicie 1349 zł za 2 osoby. W cenie otrzymacie Wieczerzę Wigilijną z wizytą Świętego Mikołaja, śniadania, obiadokolacje i szeroki pakiet atrakcji.

Jarmarki Bożonarodzeniowe w Europie - kupony rabatowe

Wyjazd na Boże Narodzenie jednak nie jest dla Was? A może chcecie poczuć świąteczną atmosferę jeszcze zanim okres bożonarodzeniowy rozpocznie się na dobre? Mamy dla Was kupony rabatowe na Jarmarki Bożonarodzeniowe w Europie (10 miast).

Boże Narodzenie 2018 poza domem oferty

Marzy Wam się wyjazd na Boże Narodzenie w ciepłe kraje? Mamy zniżki!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close