logo

Boże Ciało last minute: noclegi do 150 zł

12cze 2017

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Od dawna rozmyślacie o swoich planach na Boże Ciało, ale do tej pory odkładaliście poszukiwania odpowiedniego kierunku i hotelu? To już ostatni moment żeby zarezerwować swój pobyt na długi weekend! W naszym artykule znajdziecie wyjazdy last minute do luksusowych hoteli na Boże Ciało do 150 zł za noc.

Reklama

Czy na ostatnią chwilę znaczy drożej?

Wiele osób z dużym wyprzedzeniem rezerwuje swoje wyjazdy na długi weekend czy wakacje z obawy przed późniejszym wzrostem cen. Nie da się ukryć, że rzeczywiście im bliżej wyczekiwanego terminu, tym ceny są wyższe, a czasem ta różnica może wynosić nawet dwukrotność wcześniejszej rezerwacji. Dlaczego tak się dzieje? Właściciele hoteli i pensjonatów doskonale wiedzą, że w czasie długich weekendów czy wakacji zainteresowanie pokojami jest tak duże, że nawet w wyższej cenie prawdopodobnie oblężenie w hotelu będzie ogromne. Czy w takim razie warto czekać z rezerwacją na ostatnią chwilę? I tak... i nie.

Wiadomo, że oferty last minute nieco nas ograniczają - wtedy trzeba po prostu brać to, co zostało. Jeśli jednak nie macie jasno sprecyzowanego kierunku wyjazdu i wymagań - to może być dla Was dobre rozwiązanie. Nie możemy się zgodzić, że rezerwowanie pobytu na ostatnią chwilę zawsze wiąże się z dodatkowymi kosztami, ponieważ w serwisach travelowych znajdziecie mnóstwo atrakcyjnych ofert nawet na kilka dni przed planowanym wyjazdem. Dzisiaj mamy dla Was propozycje noclegów na długi weekend w Boże Ciało do 150 zł za noc, które zarezerwujecie przez stronę Travelist.

Boże Ciało - oferty last minute do 150 zł za noc

Wśród ofert last minute na długi weekend w Boże Ciało znajdzie się coś dla każdego: miłośnika górskich wypraw albo wylegiwania na plaży, fana aktywnego spędzania wolnego czasu czy też leniucha, który chce naładować swoje baterie w czasie urlopu. A to wszystko w luksusowych warunkach i atrakcyjnej cenie.

Boże Ciało 2017 last minuteSun&Snow Resorts - Szklarska Poręba

Pierwsza propozycja to wyjazd w Karpaty do przepięknie położonej miejscowości Szklarska Poręba. Atutem tego miejsca są nietylko malownicze tereny, ale także nowoczesny kompleks z widokiem na karpackie szczyty. Co najważniejsze - dostępne są jeszcze wolne terminy na Boże Ciało! Za zakwaterowanie na 4 dni (3 noce) w Sun&Snow Resorts zapłacicie 597 zł na 2 osoby - po 99,5 zł za dobę od osoby.

Boże Ciało 2017 last minuteWilla Rysówka - Poronin

Jeśli kochacie Tatry i chcecie pozostać im wierni także w długi weekend w Boże Ciało - mamy dla Was fantastyczną ofertę wyjazdu last minute do Poronina. W tej małej, ale bardzo urokliwej miejscowości na Podhalu spędzicie niezwykłe 4 dni w Willii Rysówka za 747 zł za 2 osoby. W tej cenie otrzymacie także pełen pakiet wyżywienia: śniadania i obiadokolacje. Po przeliczeniu na 1 osobę wychodzi 124,5 zł za dobę

Boże Ciało 2017 last minuteBaltic Inn - Pogorzelica

Osoby, które wolą bardziej leniwe formy wypoczynku i zamiast chodzenia po górach preferują leżenie na plązy i opalanie, mogą jeszcze zarezerwować swój wyjazd na długi weekend do hotelu Baltic Inn w Pogorzelicy. Cały wyjazd będzie Was kosztował 687 zł (114,5 zł od osoby za dobę), a w tym: 3 noce dla 2 osób, śniadania i obiadokolacje, a także dostęp do 2 basenów zewnętrznych z podgrzewaną wodą i sali fitness.

Boże Ciało 2017 last minuteGreen Park Conference Centre - Serock

Ostatnia oferta, jaką dla Was wyszukaliśmy, łączy w sobie zarówno aktywny, jak i leniwy odpoczynek, dlatego jest to idealne wyjście dla wszystkich, którzy chcą korzystać z wodnych sportów, wędkowania czy leżakowania. Gwarantujemy Wam, że w Green Park Conference Centre nad Zalewem Zegrzyńskim naładujecie swoje baterie z dala od zgiełku miasta. Do wyboru macie dwie opcje:

  • 3 noce (4 dni) dla 2 osób ze śniadaniami za 537 zł
  • 3 noce (4 dni) dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami za 657 zł

Sami widzicie, że w atrakcyjnej cenie nawet w ostatnim momencie można jeszcze zarezerwować swój wyjazd. A jeszcze więcej ofert Last Minute (nie tylko na długi weekend czerwcowy) znajdziecie poniżej:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close