logo

Boże Ciało 2019: oferty Last Minute na zagraniczne wycieczki

13cze 2019

Kategoria: Turystyka | Autor: Weronika Mazerska

0

Marzysz o urlopie? Żeby wyjechać na udany wypoczynek nie musisz czekaż aż do wakacji. Boże Ciało 2019 zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim możliwość przedłużenia sobie weekendu! Jeśli wciąż nie macie planów, przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji kierunków zagranicznych. 

Reklama

Boże Ciało 2019 wypada 20 czerwca, w czwartek. Wystarczy wziąć jeden dzień wolnego w pracy i cieszyć się 4-dniowym miniurlopem. Tego typu wyjazdy dodają energii i pozwalają na wyluzowanie się i zapomnienie o codziennych obowiązkach. Przecież każdemu należy się trochę relaksu. Postanowiliśmy przygotować spis wyjazdów Last Minute do kilku zagranicznych stolic. Naszym zdaniem ceny są bardzo atrakcyjne, dlatego skorzystajcie z naszych pomysłów i zwiedzajcie Europę w rozsądnej cenie.

Boże Ciało 2019: wycieczki zagraniczne

Oferta zawiera:

 1. Przejazd luksusowym autokarem
 2. 2 noclegi w hotelu ze śniadaniami
 3. Opieka pilota
 4. Zwiedzanie Pragi zgodnie z programem wycieczki

Oferta dostępna jest w cenie 299 zł/ osobę.

Oferta zawiera:

 1. Przejazd luksusowym autokarem
 2. Nocleg w hotelu ze śniadaniami
 3. 3-dniowa wycieczka do Wiednia z wizytą w Bratysławie i dwoma noclegami w hotelu na terenie Czech w pokojach 2- lub 3-osobowych (zależnie od wybranej opcji zakupu)

Oferta dostępna jest w cenie 239 zł/osobę.

Oferta zawiera:

 1. Przejazd luksusowym autokarem 
 2. Nocleg w hotelu ze śniadaniami
 3. Opiekę pilota
 4. Zwiedzanie Lwowa według programu wycieczki

Oferta dostępna w cenie: 269 zł/osobę.

Oferta zawiera:

 1. Przejazd luksusowym autokarem
 2. 2 noclegi w pokoju 2-osobowym
 3. Śniadania w cenie
 4. Zwiedzanie miasta według programu 

Oferta dostępna w cenie: 299 zł/osoby.

Długi weekend czerwcowy to świetna okazja na spontaniczny city break. Podoczas surfowania w Internecie skupiliśmy się na stolicach Starego Kontynentu, położonych stosunkowo blisko naszego kraju. Dodatkowo wybrane przez nas oferty są w naprawdę przystępnych dla Waszego portfela cenach. Pamiętajcie jednak o tym, że przy zakupie każdej z powyższych ofert musicie wcześniej zadzwonić i potwierdzić, czy są jeszcze miejsca. Wtedy będziecie mieć pewność, że skorzystacie z wycieczki w dogodnym dla Was terminie. Jeśli na wyjazd potrzebujecie walizkę, sportowe buty, czy okulary - podrzucamy Wam aktualną listę zniżek do sklepów online:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close