logo

Boże Ciało 2019 nad morzem - oferty wyjazdów z rabatem

14maj 2019

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Tegoroczny długi weekend w Boże Ciało chcecie spędzić nad morzem? Pomożemy Wam w wyborze idealnej oferty wyjazdu. Wolicie wczasy z pełnym wyżywieniem? A może pakiet z dodatkowymi atrakcjami w hotelu? Wyszukaliśmy różne wersje wyjazdów na Boże Ciało 2019 nad morze w promocyjnych cenach.

Reklama

Długi weekend czerwcowy zbliża się do nas wielkimi krokami. Wystarczy tylko, że pomiędzy świętem Boże Ciało, wypadającym w czwartek 20 czerwca, a weekendem weźmiecie jeden dzień urlopu żeby zyskać 4 dni wolnego od pracy i obowiązków. A to z kolei świetna okazja żeby wybrać się nad morze. Mamy nadzieję, że w drugiej połowie czerwca pogoda będzie dopisywać, a przynajmniej będzie już dużo lepsza niż teraz, i będziecie mogli skorzystać ze słońca, plażowania oraz kąpieli w morzu.

Boże Ciało 2019 - hotel z wyżywieniem czy bez?

To pytanie często zadajemy sobie zastanawiając się nad wyborem idealnej oferty wyjazdu. Tak naprawdę wszystko zależy wyłącznie od Was i od Waszych preferencji. Jeśli nie lubicie być uzależnieni od hotelowych godzin podawania posiłków i niekoniecznie chcecie schodzić z plaży lub wracać z wycieczki w wyznaczonym czasie żeby móc zjeść obiad, dla Was zdecydowanie lepszą opcją będzie wybór hotelu bez wyżywienia.

Jeśli jednak nie lubicie chodzić od lokalu do lokalu w poszukiwaniu wolnych miejsc w restauracji (a w sezonie i w długi weekend może to być nie lada wyzwaniem), zdecydujcie się na hotel, w którym zjecie również śniadanie lub śniadanie i obiadokolację. To będzie zapewne także bardziej ekonomiczny wariant :-) 

Żeby wyręczyć Was w przeszukiwaniu różnych serwisów z ofertami turystycznymi, wyszukaliśmy dla Was najbardziej atrakcyjne cenowo propozycje wyjazdów na Boże Ciało 2019 nad morze w terminie 20-23 czerwca (3 noce). W pakiecie bez wyżywienia, z posiłkami lub dodatkowymi atrakcjami w cenie takimi jak basen, sauna czy jacuzzi.

Boże Ciało 2019 nad morzem - promocyjne oferty wyjazdów nad Bałtyk

Oferty wyjazdów na Boże Ciało 2019 nad morze uszeregowaliśmy dla Was według ceny za dobę od osoby - od najniższej do najwyższej - żebyście mogli wybrać idealną opcję dla siebie. Podzieliliśmy je również na te bez wyżywienia oraz z posiłkami w pakiecie.

Oferty bez wyżywienia

Boże Ciało 2019 nad morzem

Pobyt w Boże Ciało nad morzem za niecałe 53 zł za dobę od osoby? W serwisie KupTravel.pl znaleźliśmy dla Was kuszącą ofertę zakwaterowanie w Pokojach Gościnnych STER we Władysławowie. Za długi weekend nad Bałtykiem zapłacicie za 2 osoby i 1 dziecko do 12. roku życia łącznie tylko 315 zł. Do tej ceny oczywiście musicie doliczyć jeszcze jedzenie, ale to naprawdę bardzo dobra propozycja, tym bardziej, że na długie weekendy ceny zawsze idą w górę.

Boże Ciało 2019 nad morzem

Chcecie naprawdę tanio spędzić swój długi weekend w okolicy Bożego Ciała? Możecie skorzystać z oferty wyjazdu do Pogorzelicy. Na Grouponie znaleźliśmy kupon rabatowy, z którym za zakwaterowanie w Ośrodku Wczasowo-rekreacyjnym Manta zapłacicie tylko 67,50 zł za dobę od osoby.

Oferty z wyżywieniem

Boże Ciało 2019 nad morzem

Cena, jak na ofertę z wyżywieniem, jest dość niska, ale w tym pakiecie otrzymacie tylko śniadania (bez obiadokolacji). Za pobyt w Hotelu Europa w Jastrzębiej Górze na Boże Ciało 2019 zapłacicie po 87,50 zł za dobę od osoby. Dodatkowo w tej opcji otrzymacie także seans w saunie.

Boże Ciało 2019 nad morzem

Śniadania, obiadokolacje, miejsce na ognisko i grilla, a do tego dostęp do boiska do siatkówki, koszykówki, placu zabaw z trampoliną i wiele innych atrakcji. To wszystko otrzymacie rezerwując swój wyjazd przez serwis Travelist. Za zakwaterowanie w Nadmorskim Raju w Sianożętach zapłacicie 104,50 zł za dobę od osoby przy rezerwacji na Boże Ciało 2019.

Boże Ciało 2019 nad morzem

Nie chcecie martwić się o śniadania i obiadokolacje? Szukać dobrych i sprawdzonych restauracji? Wybierzcie się na długi weekend czerwcowy do Świnoujścia. Za 3 noce w Domu Zdrojowym Amber ze śniadaniami, obiadokolacjami oraz dodatkowymi atrakcjami (1 x 40 min w saunie, jacuzzi lub grocie solnej dla każdej osoby/pobyt) zapłacicie po 158,20 zł za dobę.

Znaleźliście już idealną ofertę dla siebie? Pamiętajcie tylko żeby przed zakupem konkretnego voucheru najlepiej skontaktować się z personelem hotelu lub ośrodka i potwierdzić termin, tak dla pewności :-) Jeśli jednak morze to nie Wasz żywioł i zdecydowanie w każdej wolnej chwili wolicie piesze wędrówki po górach, dla Was również mamy coś specjalnego. Jeszcze więcej ofert wyjazdów na Boże Ciało i nie tylko znajdziecie poniżej.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close