logo

Boże Ciało 2018: 5 ofert na długi weekend z rabatami

10maj 2018

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Nie macie jeszcze planów na Boże Ciało? Jeżeli chcecie wybrać się na przedłużony weekend, mamy dla Was promocyjne oferty wyjazdów w różnych kierunkach. Sprawdźcie, gdzie spędzicie swój długi weekend z rabatem.

Reklama

Od majówki co prawda minęło niewiele czasu, ale być może Wy swój długi weekend spędziliście pracowicie i nie mieliście okazji odpocząć. W takim razie na horyzoncie widać już kolejny, przedłużony weekend! W tym roku Boże Ciało przypada na czwartek 31 maja. To oznacza, że wystarczy tylko jeden dzień wolnego żeby móc odpoczywać aż 4 dni. Nie wiecie jeszcze, jak spędzicie swój urlop w Boże Ciało? Wyszukaliśmy dla Was promocyjne oferty wyjazdów w różnych kierunkach. Morze, góry, a może coś bardziej egzotycznego?

Boże Ciało 2018 - 5 ofert wyjazdów z rabatami

1. Góry

Uwielbiacie piesze wędrówki i swój urlop lubicie spędzać aktywnie? Nie wyobrażacie sobie wyjazdu nad morze i leżenie na plaży nie jest dla Was? Na Grouponie znaleźliśmy promocyjną ofertę na pobyt w hotelu w górach. Za zakwaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym Baśka w Krynicy-Zdrój dla 2 osób na 4 noce ze śniadaniami i obiadokolacjami zapłacicie 699 zł.

Boże Ciało 2018 promocje na wyjazdy

Dodatkowo 10 maja możecie uzyskać na tę ofertę (i inne oferty Travel na Grouponie) 15% zniżki w aplikacji, kod rabatowy: APLIKACJA (maksymalna zniżka 50 zł).

2. Morze

Spacery brzegiem morza, oglądanie zachodów słońca i wylegiwanie się na ciepłym piasku - jeśli kochacie morze, mamy również coś dla Was! Za Boże Ciało we Władysławowie zapłacicie tylko 432 zł. W tym otrzymacie zakwaterowanie dla 2 osób w Pensjonacie Płomyk na 4 noce i pobyt dzieci do 3 roku życia gratis.

Boże Ciało 2018 promocje na wyjazdy

3. Jezioro

Boże Ciało z dala od zgiełku miasta? Jeśli zależy Wam na maksymalnym odpoczynku i relaksie, skorzystajcie z naszej propozycji wyjazdu do Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnego Molo w Smardzewicach w Dolinie Pilicy. Za pobyt w terminie 31.05-03.06 zapłacicie za 2 osoby 657 zł, a w cenie otrzymacie także pełne wyżywienie, korzystanie z basenu w hotelu Magellan i dostęp do boiska do piłki nożnej oraz piłki siatkowej.

Boże Ciało 2018 promocje na wyjazdy

4. Zagraniczna wycieczka

5 dni, 2 kraje i mnóstwo niezapomnianych wspomnień - taką pamiątkę możecie przywieźć z weekendu w okolicach Bożego Ciała. Na Grouponie dostępna jest oferta wycieczki do Danii i Szwecji w terminie 30.05-03.06 za 379 zł od osoby. Cena ta obejmuje transport autokarem, 2 noce w hotelu, śniadania oraz zwiedzanie. A na pewno będzie co podziwiać!

Boże Ciało 2018 promocje na wyjazdy

10 maja możecie uzyskać na tę wycieczkę (i inne oferty Travel na Grouponie) 15% zniżki w aplikacji, kod rabatowy: APLIKACJA (maksymalna zniżka 50 zł).

5. Boże Ciało pod palmami

A może Boże Ciało pod palmami? Na stronie Biura Podróży TUI udało nam się znaleźć atrakcyjną ofertę wyjazdu na wspaniałą Majorkę za 1732 zł od osoby. Termin wylotu 30.05 z Warszawy, w cenie ze śniadaniami.

 Boże Ciało 2018 promocje na wyjazdy

Szukacie jeszcze więcej promocyjnych kierunków na weekend Boże Ciało? Sprawdźcie poniższe oferty!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close