logo

Boże Ciało 2018: 5 ofert na długi weekend Last Minute

28maj 2018

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Nie zaplanowaliście jeszcze długiego weekendu w Boże Ciało? Boicie się, że na ostatnią chwilę nie uda Wam się już znaleźć hotelu w atrakcyjnej cenie? Mamy dla Was 5 propozycji wyjazdów w różnych kierunach!

Reklama

Nie mogliście pozwolić sobie na urlop w Majówkę i macie zamiar odbić sobie w przedłużony weekend na Boże Ciało? A może lubicie leniuchować i niecały miesiąc od majówki planujecie kolejny wyjazd, ale nie macie jeszcze sprecyzowanych planów? Nie martwcie się! Na ostatnią chwilę znajdziecie jeszcze dostępne hotele w atrakcyjnej cenie. Przygotowaliśmy dla Was propozycje wyjazdów na długi weekend w Boże Ciało Last Minute.

5 ofert na długi weekend Last Minute w Boże Ciało

Boże Ciało przypada na czwartek 31 maja, a to oznacza, że wystarczy wziąć tylko wolny piątek, żeby móc wypoczywać nad morzem czy w górach przez 4 dni. Gdzie możecie na ten czas się wybrać? Dokąd warto pojechać? 

Nad morze

Za 4 dni w Hotelu Gniecki (3 noce) dla 2 osób z wyżywieniem w opcji HB (śniadania i obiadokolacje) zapłacicie 499 zł - po 83,16 zł za dobę od osoby.

 Boże Ciało 2018 wyjazdy Last Minute

UWAGA! Do 29 maja z kodem: WAKACJE uzyskacie dodatkowe 15% rabatu na ten wyjazd (max. 50 zł), dzięki temu za pobyt w Boże Ciało nad morzem zapłacicie 449 zł.

Pobyt na okres długiego weekendu w Boże Ciało w Łebie wyniesie Was 319 zł bez wyżywienia lub 475 zł ze śniadaniami. Ceny ty obejmują zakwaterowanie w hotelu BaltiQ dla 2 osób na 4 noce (za dobę od osoby wychodzi 39,87 zł lub 59,37 zł w zależności od wybranej opcji).

Boże Ciało 2018 wyjazdy Last Minute

W góry

Jeśli kochacie góry, możecie wybrać się do Wisły do Pensjonatu Silesia z rabatem. Do wyboru macie opcje ze śniadaniami (399 zł za 3 doby dla 2 osób) lub śniadaniami i obiadokolacjami (569 zł za 3 doby dla 2 osób) oraz sauną w cenie. 

 Boże Ciało 2018 wyjazdy Last Minute

Długi weekend w sercu Tatr? Za wyjazd w terminie 31.05-03.06 do Zakopanego zapłacicie 807 zł. Otrzymacie w tej cenie zakwaterowanie w luksusowym Pensjonacie Sośnica 3*, śniadania, obiadokolacje, nielimitowane korzystanie z basenu, sali fitness i sauny.

Boże Ciało 2018 wyjazdy Last Minute

Za granicę

Chcecie zwiedzić piękną Pragę? Przejść się po słynnym Moście Karola? Z Grouponem za wycieczkę do Pragi w terminie 31.05-02.06 zapłacicie 299 zł. Obejmuje to: 2 noce w hotelu, transport autokarem, śniadania, opiekę pilota i ubezpieczenie podróżne.

Boże Ciało 2018 wyjazdy Last Minute

UWAGA! Do 29 maja z kodem: WAKACJE uzyskacie dodatkowe 15% rabatu na ten wyjazd (max. 50 zł), dzięki temu za wycieczkę do Pragi zapłacicie 254,15 zł.

Lubicie spontaniczność i mimo że do długiego weekendu zostało coraz mniej czasu, nadal marzy Wam się wyjazd w ciepłe kraje? Mamy dla Was promocje z biur podróży!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close