logo

Boże Ciało 2017 nad morzem do 75 zł za noc

22maj 2017

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Długi weekend czerwcowy całe szczęście jest już coraz bliżej. Jeśli nie macie jeszcze żadnych planów na to, jak go spędzić, może morze? Mamy dla Was oferty wyjazdów nad Bałtyk nawet za niecałe 25 zł za noc!

Reklama

Jak wyjazd to tylko po kosztach!

To prawda, że ceny na długie weekendy zawsze idą w górę. Dłuższe wolne przyciaga turystów, a właściciele hoteli i pensjonatów doskonale wiedzą, że nawet po podniesieniu kosztów znajdą się chętni, którzy zarezerwują pobyt w ich ośrodku. Czy da się to jakoś obejść i zorganizować długi weekend po kosztach? Oczywiście! I wcale nie mamy tutaj na myśli spania w namiocie czy campingu, choć oczywiście to tania i świetna forma wypoczynku, z której bardzo chętnie nawet sami korzystamy.

Jeśli jednak zależy Wam na tym, żeby wypoczywać w hotelu lub pensjonacie - mamy sposób na oszczędzanie. W końcu jesteśmy redaktorami bloga GdziePromocja i doskonale wiemy, gdzie znajdziecie promocje na wyjazdy, nie tylko te na długi weekend, ale również wakacje. 

Długi weekend czerwcowy nad Bałtykiem do 75 zł za noc

Kupony, kupony i jeszcze raz... kupony! To skarbnica urlopowych rabatów. Dzisiaj w roli głównej - Bałtyk. Mamy dla Was propozycje wyjazdów nad polskie morze w terminie 15.06-18.06 na 3 noce i oczywiście w rozsądnej cenie. Jesteście gotowi? :-)

Rozewie

Boże Ciało 2017 nad morzem

Jeśli podczas długiego weekendu zależy Wam na tym żeby wypocząć, wyciszyć się i naprawdę zrelaksować - wszystko to znajdziecie w niewielkiej, ale bardzo urokliwej miejscowości Rozewie. Ale najlepsze dopiero przed Wami. Chcecie się dowiedzieć ile zapłacicie za pobyt w Pokojach Gościnnych "Maj"? Cena za 3 noce dla 2 osób to 145 zł! Tylko po 24,16 zł od osoby za dobę! Ta cena to prawdziwy hit! Oferta znaleziona w serwisie eholiday.

Jarosławiec

Boże Ciało 2017 nad morzem

Nieco drożej, ale wciąż do 100 zł za dobę, zarezerwujecie swój pobyt na długi weekend czerwcowy przez Groupona. Za pośrednictwem tego portalu wyjedziecie do Jarosławca i odpoczniecie w nadmorskim pensjonacie Holiday Home zaledwie 300 metrów od piaszczystej plaży. Zakwaterowanie dla 2 osób na 3 noce to koszt 429 zł - wychodzi po 71,5 zł za noc ze śniadaniami w formie bufetu dla każdej z osób.

Jastrzębia Góra

Boże Ciało 2017 nad morzemNa stronie MyDeal upolowaliśmy świetną ofertę wyjazdu nad Bałtyk. Tym razem to propozycja noclegu w pięknych i klimatycznych drewnianych domkach. Z kuponem MyDeal zamiast 480 zł zapłacicie za pobyt w okresie Bożego Ciała tylko 199 zł. W tej cenie otrzymacie zakwaterowanie na 3 noce dla 2 osób - po 33,16 zł za dobę.

Łeba

Boże Ciało 2017 nad morzem

Na sam koniec mamy dla Was ofertę wyjazdu do Łeby. Kupicie ją przez serwis FastDeal za 240 zł. Co mieści się w tej cenie? Zakwaterowanie w Ośrodku Wczasowym "Oaza" na 4 dni (3 noce) dla 2 osób. W ostatecznym rozrachunku zapłacicie po 40 zł za noc od osoby.

Wszystkie oferty przewidują przyjazd na Boże Ciało, ale zanim zaczniecie wielkie planowanie swojego długiego weekendu nad morzem i kupicie ofertę - upewnijcie się telefonicznie, że termin Bożego Ciała jest nadal dostępny. Dzięki temu unikniecie rozczarowania i ewentualnego zwrotu kuponu. Nie uda Wam się wziąć wolnego 16 czerwca? Macie już inne plany na długi weekend czerwcowy, ale chętnie wyskoczycie nad morze w innym terminie? Poniżej jeszcze więcej kuponów, dzięki którym oszczędzicie na swoim wyjeździe!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close